Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Тисячі глядачів насолоджувалися світовими шедеврами опери під відкритим небом Роздрукувати

Протягом п’яти днів у дворі Палацу Потоцьких перед глядацькою залою просто неба у Тульчині на міжнародному оперному фестивалі «Operafest Tulchyn 2019» прозвучали твори 27 композиторів українською, англійською, італійською, німецькою, французькою, польською та іспанською мовами. Понад 700 артистів виступили на сцені Operafest

Останнього дня фестивалю відбулося феєричне закриття балетом «Тисяча і одна ніч» у виконанні Схід Opera та мюзиклом-шоу «Вогні Бродвею». В одній постановці показали номери з найвідоміших мюзиклів світу: «Кабаре», «Цілуй мене, Кет», «Кішки», «Граф Монте-Крісто», «Привид опери», «Чикаго», «Нотр дам де Парі». На одній сцені були солісти опери, балету, хору й великого симфонічного оркестру. Цей мікс став родзинкою цьогорічного шоу.

Культурне шоу завершилося вітанням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Йому організатори надали честь закрити цьогорічний оперний фестиваль.

Насолодитися останнім днем фестивалю до Тульчина завітали тисячі гостей, серед них – представники духовенства, керівники області, депутати обласної Ради, а також заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– У культурне життя Вінниччини увірвалась опера. Тисячі людей з’їхалися до провінційного містечка Вінницької області – до Тульчина, аби насолоджуватися світовими шедеврами опери під відкритим небом. Сьогодні GrandOperaShowTulchyn завершує мистецький фестиваль, – поділився своїми враженнями Ігор Хміль на своїй сторінці у соціальній мережі.

Також в рамках фестивалю на території Палацу Потоцьких Вінницький обласний краєзнавчий музей, Вінницький обласний художній музей та Тульчинська ОТГ розгорнули виставки. У «Золотій залі» – виставка картин «Потоцький», у «Блакитній» – виставка робіт Григорія Зорика «Провінційні вельможі», у «Грецькій залі» – виставка Подільського музею Тиманівка, у «Літній гостинній» – експозиції «Міста і містечка Поділля кінця ХІЧ початку ХХ століть» та «Театральні костюми», у залі Музею книги – виставка картин, пов’язаних із книгами, у «Вітальній» – виставки «Майстерня слов’янського ювеліру», «Копіарт», «Арт-студія», «Абетка від А до Я – майстер-класи з живопису, «Мала академія гончарства», «Кольчугоплетіння».

А на завершення «Operafest Tulchyn 2019» організатори підготували для глядачів святковий феєрверк.

Повернутись Створено: 10 червня 2019 року, 12:30 Переглядів: 587

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація