Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Тиврівчани обговорили новий перспективний план об’єднання територіальних громад Роздрукувати

В Тиврівській районній раді під керівництвом голови ради Ярослава Красовського відбулась інформаційна зустріч керівника відокремленого підрозділу установи  «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олега Левченка з головами територіальних громад району, головами постійних комісій районної ради, керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації. Участь у зустрічі взяв депутат обласної Ради Степан Шимко.

Присутні на зібранні обговорили новий перспективний план об’єднання громад. Керівник Центру Олег Левченко зауважив, що новий територіальний план  створений задля того, аби вносити зміни та пропозиції від громад.

– Сьогодні громади поставлені перед вибором - або нічого не робити та чекати примусового об’єднання, або добровільно розпочати процес самим. Невдовзі буде ухвалено закон про адміністративно-територіальний устрій, згідно з яким громади будуть приєднані до існуючих об’єднаних територіальних громад. В Тиврівському районі визначено два центри ОТГ – це селище Тиврів та місто Гнівань. В жовтні відбудуться перші місцеві вибори Гніванської ОТГ, тому для тиврівської громади ще є час на роздуми, – прокоментував депутат обласної Ради Степан Шимко.

Голови територіальних громад та начальники управлінь і відділів райдержадміністрації активно долучились до процесу обговорення, адже від прийнятих ними рішень залежатимуть долі багатьох людей.

Наостанок Олег Левченко зауважив, що як показує досвід, маленьким об’єднаним територіальним громадам важко функціонувати та бути економічно спроможними, коштів на утримання необхідних підрозділів майже не вистачає. 

Повернутись Створено: 4 вересня 2017 року, 16:37 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація