27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Тиврівчани обговорили новий перспективний план об’єднання територіальних громад Роздрукувати

В Тиврівській районній раді під керівництвом голови ради Ярослава Красовського відбулась інформаційна зустріч керівника відокремленого підрозділу установи  «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олега Левченка з головами територіальних громад району, головами постійних комісій районної ради, керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації. Участь у зустрічі взяв депутат обласної Ради Степан Шимко.

Присутні на зібранні обговорили новий перспективний план об’єднання громад. Керівник Центру Олег Левченко зауважив, що новий територіальний план  створений задля того, аби вносити зміни та пропозиції від громад.

– Сьогодні громади поставлені перед вибором - або нічого не робити та чекати примусового об’єднання, або добровільно розпочати процес самим. Невдовзі буде ухвалено закон про адміністративно-територіальний устрій, згідно з яким громади будуть приєднані до існуючих об’єднаних територіальних громад. В Тиврівському районі визначено два центри ОТГ – це селище Тиврів та місто Гнівань. В жовтні відбудуться перші місцеві вибори Гніванської ОТГ, тому для тиврівської громади ще є час на роздуми, – прокоментував депутат обласної Ради Степан Шимко.

Голови територіальних громад та начальники управлінь і відділів райдержадміністрації активно долучились до процесу обговорення, адже від прийнятих ними рішень залежатимуть долі багатьох людей.

Наостанок Олег Левченко зауважив, що як показує досвід, маленьким об’єднаним територіальним громадам важко функціонувати та бути економічно спроможними, коштів на утримання необхідних підрозділів майже не вистачає. 

Повернутись Створено: 4 вересня 2017 року, 16:37 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація