Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Тиврівчани обговорили новий перспективний план об’єднання територіальних громад Роздрукувати

В Тиврівській районній раді під керівництвом голови ради Ярослава Красовського відбулась інформаційна зустріч керівника відокремленого підрозділу установи  «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олега Левченка з головами територіальних громад району, головами постійних комісій районної ради, керівниками управлінь та відділів райдержадміністрації. Участь у зустрічі взяв депутат обласної Ради Степан Шимко.

Присутні на зібранні обговорили новий перспективний план об’єднання громад. Керівник Центру Олег Левченко зауважив, що новий територіальний план  створений задля того, аби вносити зміни та пропозиції від громад.

– Сьогодні громади поставлені перед вибором - або нічого не робити та чекати примусового об’єднання, або добровільно розпочати процес самим. Невдовзі буде ухвалено закон про адміністративно-територіальний устрій, згідно з яким громади будуть приєднані до існуючих об’єднаних територіальних громад. В Тиврівському районі визначено два центри ОТГ – це селище Тиврів та місто Гнівань. В жовтні відбудуться перші місцеві вибори Гніванської ОТГ, тому для тиврівської громади ще є час на роздуми, – прокоментував депутат обласної Ради Степан Шимко.

Голови територіальних громад та начальники управлінь і відділів райдержадміністрації активно долучились до процесу обговорення, адже від прийнятих ними рішень залежатимуть долі багатьох людей.

Наостанок Олег Левченко зауважив, що як показує досвід, маленьким об’єднаним територіальним громадам важко функціонувати та бути економічно спроможними, коштів на утримання необхідних підрозділів майже не вистачає. 

Повернутись Створено: 4 вересня 2017 року, 16:37 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація