Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Тиврівчани – за добровільне об’єднання Роздрукувати

30 січня у Тиврові відбулась низка подій, пов’язаних з добровільним об’єднанням територіальних громад. Депутат обласної Ради Степан Шимко, обраний у цьому окрузі, взяв активну участь у відстоюванні інтересів мешканців селища щодо добровільного об’єднання.

Депутати Тиврівської селищної ради разом з головами 9 сільських рад, які прийняли рішення про об’єднання в одну територіальну громаду Тиврівського району з адміністративним центром у смт Тиврів звернулись до Міністерства розвитку громад та територій України, голови облдержадміністрації, голови обласної Ради та міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій до адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Вінницької області з вимогою прислухатись до думки територіальних громад, сільських жителів району щодо утворення об’єднаної територіальної громади.

– Селище міського типу Тиврів є центром району з 1923 року. Саме тут сконцентровані всі адміністративні будівлі, працює ЦНАП, надаються публічні послуги жителі району, функціонує районна рада й райдержадміністрація, відділи, управління, підрозділи державної влади,  є загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки, дитяча музична школа. Селище має розвинену інфраструктуру, свої історичні, природні, етнічні, економічні зв’язки, які впливають на соціально-економічний, культурний, демографічний розвиток цілого Тиврівського району. Тож, цілком логічно, що саме Тиврів повинен бути центром новоутвореної об’єднаної територіальної громади, – коментує ситуацію депутат обласної Ради Степан Шимко. – На жаль, у депутатів обласної Ради забрали повноваження схвалювати перспективні плани та зміни до них. Вважаю, що держава позбавила мене права, як депутата, який представляє інтереси своїх виборців, відстоювати волевиявлення громад на добровільне об’єднання, на території яких вони проживають.

Тож, о 16.00 год. у приміщенні Тиврівського будинку культури відбувся схід громади селища Тиврів, на якому розглянули питання створення Тиврівської об’єднаної територіальної громади з центром у Тиврові. Поштовхом для проведення зібрання стала зустріч, яка відбулась 29 січня в приміщенні райдержадміністрації з фахівцями облдержадміністрації щодо утворення ОТГ, яка призвела до невдоволення та обурення громади Тиврова та навколишніх сіл.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 31 січня 2020 року, 11:58
Оновлено: 31 січня 2020 року, 12:31
Переглядів: 732

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація