Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Тиврівщина демонструє зразкові темпи модернізації соціальних закладів Роздрукувати

Про динаміку соціально-економічних показників розвитку району 8 жовтня доповів голова Тиврівської райдержадміністрацій Віталій Муляр. В районі реконструйовано сто відсотків лікарських амбулаторій. Дещо нижчі темпи з модернізації фельдшерсько-акушерських пунктів – 65 відсотків від запланованих річних показників. За словами директора департаменту охорони здоров’я і курортів Лідії Діденко, район має всі шанси досягти реалізації запланованих показників.

Активні на Тиврівщині і у питаннях модернізації закладів освітньої галузі. Загальна вартість робіт, проведених у цьому напрямі, становить 5 мільйонів 900 тисяч гривень. 4 мільйони з них – позабюджетні кошти. Зокрема, залучивши 95 тисяч грантових надходжень, вдалося облаштували навчальну обсерваторію в районній школі-інтернаті, а в селі Гришівці – зал екологічно-природничого виховання.

Обласне керівництво оцінило здобутки району і в аграрному секторі. Зокрема, Тиврівський район впевнено тримає лідерські позиції з кількості укладених соціальних угод, охопивши всі територіальні громади району.

 Схвальні відгуки на адресу активної позиції громади наприкінці засідання отримали усі керівники районів, які працюють у цьому напрямі.

1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зазначив:

– Підвищення ініціативи жителів територіальних громад – запорука успішного виконання усіх завдань Президента України. Також хочу відзначити їхню участь у Всеукраїнських та міжнародних грантових проектах, завдячуючи якій на територію області вдалося залучити близько 11 мільйонів гривень і цим самим поліпшити соціально-економічні показники.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 14:56 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація