Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Тиврівщина найкраще забезпечена сімейними лікарями Роздрукувати

Про соціально-економічний розвиток Тиврівського району 17 січня доповів голова районної державної адміністрації Віталій Муляр в присутності голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, а також громади. За його словами, оптимізація медичної галузі була одним із провідних завдань. Відтак протягом минулого року відремонтовано 6 лікарських амбулаторій та 29 фельдшерсько-акушерських пунктів. На ремонтні роботи витрачено близько 2,3 млн.грн. бюджетних та залучених коштів. Коментуючи результати роботи у медицині, директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Лідія Діденко зазначила, що за підсумковими річними показниками Тиврівщина з проблемних територій стала однією із найуспішніших в області.

– У районі найкраща забезпеченість медичними кадрами, але є потреба ще в 4-х лікарських амбулаторіях. Це, по-перше, наблизить медичну допомогу до віддалених сіл, по-друге, гарантує роботу фахівцям. Забезпеченість сімейними лікарями у районі є найбільшою на Вінниччині, – сказала керівник департаменту.

Плани щодо спорудження нових закладів визнали амбітними, адже для будівництва амбулаторії «з нуля» необхідно від 1,5 до 2 млн.грн. Наразі профільному департаменту і районному керівництву доручено відпрацювати план реконструкції принаймні одного ФАПу.

Позитивна динаміка розвитку присутня на освітянський ниві. Наприклад, відкриття нових груп у дитячих садочках дало можливість на 96 відсотків охопити район дошкіллям. А один із провідних пріоритетів розвитку на 2014 рік – облаштування приміщень і територій для занять спортом, в районі активно реалізовували і в минулому році. Протягом нього було оснащено 5 спортивно-ігрових майданчиків та проведено капремонти у частині шкільних спорт-залів.

В культурі також спрацювали результативно. В планах на минулий рік зазначали ремонт 9 закладів, натомість вдалося відремонтувати 22 будівлі. Начальник профільного управління ОДА Марія Скрипник запропонувала цього року мобілізувати зусилля для поліпшенні стану Тиврівської музичної школи.

У підсумку зустрічі голова обласної Ради Сергій Татусяк зазначив, що позитивна динаміка розвитку району – це наслідок мобілізації державного і комерційного ресурсу, а тому є здобутком всієї громади.

Зазначимо, що на соціально-економічний розвиток у районі протягом минулого року залучили 11,2 млн. позабюджетних коштів. 

Повернутись Створено: 18 січня 2014 року, 14:33 Переглядів: 1138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація