7 грудня о 13:00 в приміщенні обласної Ради ( 2-й поверх, сесійна зала) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий: «Шаргородська районна лікарня має стати опорною»

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у першій сесії Шаргородської міської ради 8 скликання, яка відбулась 2 грудня. Він привітав новообраних депутатів і міського голову Володимира Барецького з початком роботи, а також депутатку міської ради Катерину Кедик з обранням на посаду секретаря міської ради. Вячеслав Петрович за ....

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

Тиврівщина найкраще забезпечена сімейними лікарями Роздрукувати

Про соціально-економічний розвиток Тиврівського району 17 січня доповів голова районної державної адміністрації Віталій Муляр в присутності голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, а також громади. За його словами, оптимізація медичної галузі була одним із провідних завдань. Відтак протягом минулого року відремонтовано 6 лікарських амбулаторій та 29 фельдшерсько-акушерських пунктів. На ремонтні роботи витрачено близько 2,3 млн.грн. бюджетних та залучених коштів. Коментуючи результати роботи у медицині, директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Лідія Діденко зазначила, що за підсумковими річними показниками Тиврівщина з проблемних територій стала однією із найуспішніших в області.

– У районі найкраща забезпеченість медичними кадрами, але є потреба ще в 4-х лікарських амбулаторіях. Це, по-перше, наблизить медичну допомогу до віддалених сіл, по-друге, гарантує роботу фахівцям. Забезпеченість сімейними лікарями у районі є найбільшою на Вінниччині, – сказала керівник департаменту.

Плани щодо спорудження нових закладів визнали амбітними, адже для будівництва амбулаторії «з нуля» необхідно від 1,5 до 2 млн.грн. Наразі профільному департаменту і районному керівництву доручено відпрацювати план реконструкції принаймні одного ФАПу.

Позитивна динаміка розвитку присутня на освітянський ниві. Наприклад, відкриття нових груп у дитячих садочках дало можливість на 96 відсотків охопити район дошкіллям. А один із провідних пріоритетів розвитку на 2014 рік – облаштування приміщень і територій для занять спортом, в районі активно реалізовували і в минулому році. Протягом нього було оснащено 5 спортивно-ігрових майданчиків та проведено капремонти у частині шкільних спорт-залів.

В культурі також спрацювали результативно. В планах на минулий рік зазначали ремонт 9 закладів, натомість вдалося відремонтувати 22 будівлі. Начальник профільного управління ОДА Марія Скрипник запропонувала цього року мобілізувати зусилля для поліпшенні стану Тиврівської музичної школи.

У підсумку зустрічі голова обласної Ради Сергій Татусяк зазначив, що позитивна динаміка розвитку району – це наслідок мобілізації державного і комерційного ресурсу, а тому є здобутком всієї громади.

Зазначимо, що на соціально-економічний розвиток у районі протягом минулого року залучили 11,2 млн. позабюджетних коштів. 

Повернутись Створено: 18 січня 2014 року, 14:33 Переглядів: 1060

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація