30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

    Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

  • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

  • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

    19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

Точка зору Роздрукувати

Марина Ставнійчук: «Найближчим часом відбудуться зрушення у реформуванні місцевого самоврядування»

Радник Президента України - керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук запевнила, що найближчим часом відбудуться зрушення у процесі реформування місцевого самоврядування.
Як повідомила Марина Ставнійчук, Рада регіонів під головуванням Президента України 19 вересня розгляне Концепцію реформи місцевого самоврядування в Україні і територіальної організації влади.
– Сьогодні можемо говорити про те, що спільна робота та пропозиції Адміністрації Президента України, профільного міністерства, Ради Європи, Асоціації місцевих рад, експертів та фахівців незабаром дасть серйозний результат. Насамперед, буде затверджена Концепція, сформовано план першочергових заходів з її реалізації, - сказала Марина Ставнійчук.
Радник Президента України виділила першорядні акценти реформування місцевого самоврядування:
– На перший план виноситимуться заходи, пов’язані з розвитком місцевої демократії. Вони будуть спрямовані на залучення людей до прийняття рішень на місцевому і регіональному рівнях в різних формах, починаючи з найпростіших – наприклад, проведення загальних зборів за місцем проживання, – закінчуючи конституційними формами прямого волевиявлення, прямого народовладдя, – як от врегулювання питання проведення на належному рівні місцевого референдуму, – додала вона.
Марина Ставнійчук вважає, що сьогодні терба говорити про ефективність, дієвість місцевого самоврядування. Важливо розуміти, що співпраця представників органів місцевого самоврядування з людьми на демократичних засадах має відбуватись щодня.
– Другий безумовний пріоритет, пов’язаний з реалізацією розпочатих реформ: соціальною, пенсійною, медичною, бюджетною, охорони здоров’я, освіти, від яких залежить життєдіяльність громади, – це забезпечення достойного рівня життя людей на місцях. Для нас важливо оцінити якість та систему надання органами самоврядування послуг населенню – власних або делегованих державою, – зазначила Марина Ставнійчук.
Радник Президента України наголосила на тому, що, провівши серйозний аналіз власних та делегованих повноважень органів місцевого самоврядування, можна буде говорити про поєднання реформи місцевого самоврядування з адміністративно-територіальною реформою.

 

Повернутись Створено: 17 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація