3 грудня об 11.00, в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури   

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Точка зору Роздрукувати

Марина Ставнійчук: «Найближчим часом відбудуться зрушення у реформуванні місцевого самоврядування»

Радник Президента України - керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук запевнила, що найближчим часом відбудуться зрушення у процесі реформування місцевого самоврядування.
Як повідомила Марина Ставнійчук, Рада регіонів під головуванням Президента України 19 вересня розгляне Концепцію реформи місцевого самоврядування в Україні і територіальної організації влади.
– Сьогодні можемо говорити про те, що спільна робота та пропозиції Адміністрації Президента України, профільного міністерства, Ради Європи, Асоціації місцевих рад, експертів та фахівців незабаром дасть серйозний результат. Насамперед, буде затверджена Концепція, сформовано план першочергових заходів з її реалізації, - сказала Марина Ставнійчук.
Радник Президента України виділила першорядні акценти реформування місцевого самоврядування:
– На перший план виноситимуться заходи, пов’язані з розвитком місцевої демократії. Вони будуть спрямовані на залучення людей до прийняття рішень на місцевому і регіональному рівнях в різних формах, починаючи з найпростіших – наприклад, проведення загальних зборів за місцем проживання, – закінчуючи конституційними формами прямого волевиявлення, прямого народовладдя, – як от врегулювання питання проведення на належному рівні місцевого референдуму, – додала вона.
Марина Ставнійчук вважає, що сьогодні терба говорити про ефективність, дієвість місцевого самоврядування. Важливо розуміти, що співпраця представників органів місцевого самоврядування з людьми на демократичних засадах має відбуватись щодня.
– Другий безумовний пріоритет, пов’язаний з реалізацією розпочатих реформ: соціальною, пенсійною, медичною, бюджетною, охорони здоров’я, освіти, від яких залежить життєдіяльність громади, – це забезпечення достойного рівня життя людей на місцях. Для нас важливо оцінити якість та систему надання органами самоврядування послуг населенню – власних або делегованих державою, – зазначила Марина Ставнійчук.
Радник Президента України наголосила на тому, що, провівши серйозний аналіз власних та делегованих повноважень органів місцевого самоврядування, можна буде говорити про поєднання реформи місцевого самоврядування з адміністративно-територіальною реформою.

 

Повернутись Створено: 17 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація