Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Точка зору Роздрукувати

Сергій Татусяк: «У нас нема механізмів громадського контролю за використанням бюджетних коштів»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що однією з причин корупції в Україні є відсутність у суспільстві механізмів громадського контролю за використанням бюджетних коштів. Про це він сказав під час лекції для бухгалтерів сільських рад, які цими днями проходять навчання в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

– Ми сьогодні у пошуку таких механізмів. На їх напрацювання направлена і обласна програма протидії корупції, яка розроблена та реалізується за допомогою громадських організацій області, – повідомив С.Татусяк.
Він додав, що наразі Вінницька область разом з Асоціацією платників податків України готують пілотний проект щодо громадського контролю за використанням бюджетних коштів.
Вінниччина – перша область, яка долучилася до даного проекту, – наголосив голова облради.

 

У ході розмови, Сергій Татусяк також зауважив, що у світлі нового антикорупційного законодавства «головними корупціонерами» в країні стали сільські голови.
– Більшість з них стають правопорушниками через дрібні технічні промахи. Тому я закликаю вивчати сучасне законодавство, аби знати свої права і вміти захищатися, – сказав голова.
Він зазначив, що юридичну допомогу посадовим особам органів місцевого самоврядування сьогодні надає Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування. Звернення до Асоціації є безкоштовним, відтак С.Татусяк закликав колег користатися такою можливістю.

 

Повернутись Створено: 5 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація