27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Точка зору Роздрукувати

Сергій Татусяк: «У нас нема механізмів громадського контролю за використанням бюджетних коштів»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що однією з причин корупції в Україні є відсутність у суспільстві механізмів громадського контролю за використанням бюджетних коштів. Про це він сказав під час лекції для бухгалтерів сільських рад, які цими днями проходять навчання в обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

– Ми сьогодні у пошуку таких механізмів. На їх напрацювання направлена і обласна програма протидії корупції, яка розроблена та реалізується за допомогою громадських організацій області, – повідомив С.Татусяк.
Він додав, що наразі Вінницька область разом з Асоціацією платників податків України готують пілотний проект щодо громадського контролю за використанням бюджетних коштів.
Вінниччина – перша область, яка долучилася до даного проекту, – наголосив голова облради.

 

У ході розмови, Сергій Татусяк також зауважив, що у світлі нового антикорупційного законодавства «головними корупціонерами» в країні стали сільські голови.
– Більшість з них стають правопорушниками через дрібні технічні промахи. Тому я закликаю вивчати сучасне законодавство, аби знати свої права і вміти захищатися, – сказав голова.
Він зазначив, що юридичну допомогу посадовим особам органів місцевого самоврядування сьогодні надає Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування. Звернення до Асоціації є безкоштовним, відтак С.Татусяк закликав колег користатися такою можливістю.

 

Повернутись Створено: 5 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 963

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація