Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Точка зору Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Із подій в обласній Раді слідує – розпочалися президентські вибори»

Принципове неголосування за питання надрокористування та покидання зали членами фракції «Батьківщина» під час пленарного засідання сесії обласної Ради – є суто політичною позицією. Так прокоментував події чергової сесії 19 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк журналістам.

На думку голови, політична ситуація в регіоні, як і в Україні в цілому, загострюється:
– Із сьогоднішніх подій в обласній Раді слідує одне – розпочалися президентські вибори. І ті рішення, які приймає опозиція (як-от із сьогоднішнім демаршем) є суто політичними, – зазначив Сергій Татусяк.
Разом з тим, голова наполягає, аби проекти рішень, які виносяться на сесію, краще опрацьовувалися в міжсесійний період.
– Потрібно краще працювати і обласним управлінням, і постійним комісіям, тому що виникає багато технічних питань, які повинні зніматися ще до сесії. Як це сталося сьогодні з питанням надрокористування, – сказав С.Татусяк.

Нагадаємо, у порядок денний пленарного засідання 15 чергової сесії обласної Ради були включенні питання щодо надрокористування, які депутати не підтримали на минулому засіданні. Одне із них, а саме: «Про погодження клопотання приватного підприємства «ГРАНІТРЕСУРС» щодо надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення з дослідно-промисловою розробкою Жаданівського прояву гранітів» знову не було ухвалене депутатами навіть з другої спроби переголосування.

 

Повернутись Створено: 19 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1063

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація