27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Томашпіль відзначив 400-річчя з дня першої історичної згадки Роздрукувати

Багато радощів, пісень та дитячого сміху. Все це було вчора на площі Тараса Шевченка в селищі Томашпіль Вінницької області. Зібрало томашпільчан спільне свято – 400 років з часу першої історичної згадки про мальовниче селище.

Розділити радість свята завітали почесні гості. Зокрема, були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, народний депутат України Іван Спориш, Митрополит Могилів-Подільський та Шаргородський Агапіт, Митрополит Вінницький та Барський Симеон, , настоятель Свято-Успенського храму отець Михаїл, декан Томашпільського деканату настоятель Римо-Католицької парафії отець Станіслав та багато інших поважних гостей.

Для томашпільчан це було справжнє свято і готувалися вони до нього з особливою відповідальністю. Це було помітно в усьому: багато повітряних кульок, квітів та гарного позитивного настрою. Кожна організація та установа селища за допомогою виставок презентувала свою історію розвитку та становлення.

З ювілеєм селища томашпільчан привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Шановні гості, колеги, дорогі земляки, - звернувся до присутніх Анатолій Дмитрович. – Днями Україна відзначала своє 25-річчя незалежності. У важкій тисячолітній, столітній боротьбі  наш народ здобував собі незалежність. На своїй Богом даній землі, прагне жити у своїй державі.  Багато наших земляків загинули. У сьогоднішній боротьбі 187 жителів Вінницької області віддали своє життя за утвердження справжньої  держави України. Серед них  і наш земляк-томашпільчанин Ігор Гаврилюк.

Анатолій Дмитрович запропонував вшанувати пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Після цього зачитав вітання голови Верховної Ради України Андрія Парубія: «Дорогі  томашпільчани! Щиро вітаю вас з 400-річним ювілеєм вашого рідного селища. Історія мальовничого подільського краю – це сувій легенд і переказів, ратні подвиги і творча праця пращурів. Сучасний Томашпіль славиться здобутками працьовитих цукроварів і аграріїв, будівельників і освітян, співочими талантами та спортивними досягненнями».  Після вітальних слів подарував телевізор.

Зі святом томашпільчан привітали також голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, голова райдержадміністрації Олександр Закорченний та голова районної ради Дмитро Коритчук.        Для гарного настрою жителів селища та його гостей було організовано концертну програму, де виступали заслужений артист України Микола Янченко, пародист DZIDZIO, шоу-балет «Екстрім», театр вогню «DOZORI» та багато інших. Найменших гостей свята розважали лялькові Міккі та Мікі Маус та всім охочим дарували морозиво.

Повернутись Створено: 29 серпня 2016 року, 12:26 Переглядів: 3539

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація