27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Томашпільщина серед районів області - лідер у виробництві молока Роздрукувати

21 січня 2014 року відповідно до плану-графіку звітів голів райдержадміністрацій Вінницької області за участю голови облдержадміністрації Івана Мовчана, першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського відбувся звіт голови Томашпільської райдержадміністрації Олександра Корчового щодо виконання районних програм соціально-економічного розвитку за 2013 рік.

Як зазначив у звіті голова райдержадміністрації в агропромисловому комплексі району спостерігається позитивна динаміка. У 2013 році структура посівів сільськогосподарських культур дала змогу перевиконати запланований валовий збір зернових. Всього було зібрано – 137,4 тис. тонн зернових (включаючи кукурудзу). Порівняно із 2012 роком це на 35% більше. Під урожай 2014 року по всіх категоріях господарств регіону посіяно озимі культури на площі 11,5 тис. га.

Динамічно розвивається молочне скотарство. В 2013 році завершені реконструкції молочно-товарних ферм в господарствах:

- ТОВ АК «Зелена долина» с. Пилипи Борівські на 100 гол./місць;

- ТОВ АК «Зелена долина» с. Паланка на 100 гол./місць;

- ТОВ ТД «Фінпром» с. Комаргород на 100 гол./місць.

Загалом за останні 5 років реконструйовано 26 ферм місткістю по 100 голів кожна та 2 телятники по 150 гол./місць. За рік вироблено 16472 тонни молока, надій на середнє поголів’я корів становить 6060 кг. З цього показника район займає перше місце серед інших.

Усі молокоздавачі мають угоди з молокозаводами.

З метою вирішення питань пов’язаних з розвитком сільських територій в 2013 році проводилось укладання соціальних угод між органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання, які здійснювали господарську діяльність на території сільських та селищних рад.

За 2013 рік 23 сільськими та селищними радами району укладено 49 соціальниих угод.

В результаті укладених угод, сільські та селищні ради для вирішення соціальних проблем на селі отримали послуг та коштів на суму 1570,1 тис. грн.

При Томашпільській селищній раді з 8 січня 2014 року розпочав роботу.  Центр надання адміністративних послуг

На створення Центру  витрачені  кошти в сумі 231,19 тис.грн.,з них позабюджетних – 8,5тис.грн..

Виконаний план проведення ремонтних робіт у 2013 році в освітніх закладах.

В цілому у 2013 році на зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів району використано 3,7 млн. грн. , з них  2,6 млн. грн. бюджетних і майже 1,1 млн. грн. позабюджетних.

Немає у районі і заборгованості з виплати заробітної плати.

Станом на 1 січня 2014 року завершено будівництво 1-го поверху 8-квартирного будинку за програмою «Доступне житло, здійснено перекриття першого поверху, зводяться  стіни другого поверху. Готовність будинку складає 40-45%.

Аналіз роботи галузей у районі зробили директор департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко, директор департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, начальник управління культури та туризму ОДА Марія Скрипник та Державний санітарний лікар Вінницької області Валентина Зайцева.

Також виступили Томашпільський селищний голова Валерій Немировський та директор Комаргородського професійного аграрного ліцею Михайло Ковальчук.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський акцентував  увагу  присутніх на  проведенні у лютому-квітні у кожній громаді загальних зборів громадян, активізації  місцевих стратегій розвитку територій до 2020 року та залучення позабюджетних коштів на розвиток.

Зокрема він інформував присутніх про дві важливі грантові програми Європейської Комісії, які діятимуть в Україні з 2014 року.

Перша – «Підтримка політики регіонального розвитку», загальний фонд якої – 19 млн. євро. Перші докази ефективності проекту Вінниччина вже має – місто Липовець виграло 300 тис. євро даного гранту.

Другим важливим грантом є програма «Підтримка територіального співробітництва країн Східного партнерства», фонд якої 4,5 млн. євро. Проект поширюється на Вінницьку, Одеську та Чернівецьку області України.

– Завдяки участі у вітчизняних та міжнародних конкурсах, в область щороку надходить як мінімум 3-4 мільйони гривень. І це при слабкій участі територіальних громад у грантових програмах, – зауважив Ігор Кревський.

Повернутись Створено: 22 січня 2014 року, 11:51 Переглядів: 1552

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація