Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Томашпільські школярі побували на екскурсії в обласній Раді Роздрукувати

25 лідерів учнівського врядування Томашпільського району відвідали сьогодні обласну Раду. Ініціювала та організувала екскурсію для дітей депутат обласної Ради Лариса Білозір.

Зустрів активних школярів голова обласної Ради Анатолій Олійник. Він розповів відвідувачам про принципи діяльності депутатів, про їхні повноваження, про те, як функціонує найвища самоврядна гілки влади області та коротко ознайомив з роботою та обов’язками працівників Ради.

– На екскурсію привезли 25 лідерів учнівського врядування, спортсменів та обдарованих дітей Антонівської, Вапнярської, Раківської, Нетребівської, Липівської, Комаргородської шкіл та Томашпільської школи-гімназії, – прокоментувала представник Томашпільської ОТГ Тетяна Юзвак.

Діти мали можливість посидіти в депутатських кріслах, у президії, за трибуною та навіть зімітувати голосування.

Софія – лідер учнівського врядування Вапнярської школи, каже, в майбутньому хотіла би стати депутатом, щоб вирішувати проблеми, допомагати людям. Сьогодні дівчині найбільше запам’яталась розповідь про систему голосування.

– Я не бачу себе депутатом, я себе бачу науковцем у галузі фізики, – каже Олександр із Томашполя. – Мені сьогодні цікаво було і пізнавально, але ще раз переконався, що майбутнє науковця мені більше до вподоби.

– У нас в обласній Раді не дотримана гендерна рівність, як і у Верховній Раді, – розповіла депутат обласної Ради Лариса Білозір, – Однак, у районних радах, сільських, селищних – переважна кількість працюють і керують жінки. Тож, вірте у свої сили, багато працюйте, обов’язково мрійте. Сподіваюся, серед вас є амбітні дівчата та хлопці, які в майбутньому стануть нашими колегами.

На згадку про екскурсію учням і педагогам Анатолій Олійник вручив пам’ятний подарунок – «Паспорт Вінницької області».

Повернутись Створено: 29 березня 2019 року, 12:43 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація