30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

    Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

  • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

  • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

    19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

Томашпільські школярі побували на екскурсії в обласній Раді Роздрукувати

25 лідерів учнівського врядування Томашпільського району відвідали сьогодні обласну Раду. Ініціювала та організувала екскурсію для дітей депутат обласної Ради Лариса Білозір.

Зустрів активних школярів голова обласної Ради Анатолій Олійник. Він розповів відвідувачам про принципи діяльності депутатів, про їхні повноваження, про те, як функціонує найвища самоврядна гілки влади області та коротко ознайомив з роботою та обов’язками працівників Ради.

– На екскурсію привезли 25 лідерів учнівського врядування, спортсменів та обдарованих дітей Антонівської, Вапнярської, Раківської, Нетребівської, Липівської, Комаргородської шкіл та Томашпільської школи-гімназії, – прокоментувала представник Томашпільської ОТГ Тетяна Юзвак.

Діти мали можливість посидіти в депутатських кріслах, у президії, за трибуною та навіть зімітувати голосування.

Софія – лідер учнівського врядування Вапнярської школи, каже, в майбутньому хотіла би стати депутатом, щоб вирішувати проблеми, допомагати людям. Сьогодні дівчині найбільше запам’яталась розповідь про систему голосування.

– Я не бачу себе депутатом, я себе бачу науковцем у галузі фізики, – каже Олександр із Томашполя. – Мені сьогодні цікаво було і пізнавально, але ще раз переконався, що майбутнє науковця мені більше до вподоби.

– У нас в обласній Раді не дотримана гендерна рівність, як і у Верховній Раді, – розповіла депутат обласної Ради Лариса Білозір, – Однак, у районних радах, сільських, селищних – переважна кількість працюють і керують жінки. Тож, вірте у свої сили, багато працюйте, обов’язково мрійте. Сподіваюся, серед вас є амбітні дівчата та хлопці, які в майбутньому стануть нашими колегами.

На згадку про екскурсію учням і педагогам Анатолій Олійник вручив пам’ятний подарунок – «Паспорт Вінницької області».

Повернутись Створено: 29 березня 2019 року, 12:43 Переглядів: 1369

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація