3 грудня об 11.00, в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури   

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Томашпільські школярі побували на екскурсії в обласній Раді Роздрукувати

25 лідерів учнівського врядування Томашпільського району відвідали сьогодні обласну Раду. Ініціювала та організувала екскурсію для дітей депутат обласної Ради Лариса Білозір.

Зустрів активних школярів голова обласної Ради Анатолій Олійник. Він розповів відвідувачам про принципи діяльності депутатів, про їхні повноваження, про те, як функціонує найвища самоврядна гілки влади області та коротко ознайомив з роботою та обов’язками працівників Ради.

– На екскурсію привезли 25 лідерів учнівського врядування, спортсменів та обдарованих дітей Антонівської, Вапнярської, Раківської, Нетребівської, Липівської, Комаргородської шкіл та Томашпільської школи-гімназії, – прокоментувала представник Томашпільської ОТГ Тетяна Юзвак.

Діти мали можливість посидіти в депутатських кріслах, у президії, за трибуною та навіть зімітувати голосування.

Софія – лідер учнівського врядування Вапнярської школи, каже, в майбутньому хотіла би стати депутатом, щоб вирішувати проблеми, допомагати людям. Сьогодні дівчині найбільше запам’яталась розповідь про систему голосування.

– Я не бачу себе депутатом, я себе бачу науковцем у галузі фізики, – каже Олександр із Томашполя. – Мені сьогодні цікаво було і пізнавально, але ще раз переконався, що майбутнє науковця мені більше до вподоби.

– У нас в обласній Раді не дотримана гендерна рівність, як і у Верховній Раді, – розповіла депутат обласної Ради Лариса Білозір, – Однак, у районних радах, сільських, селищних – переважна кількість працюють і керують жінки. Тож, вірте у свої сили, багато працюйте, обов’язково мрійте. Сподіваюся, серед вас є амбітні дівчата та хлопці, які в майбутньому стануть нашими колегами.

На згадку про екскурсію учням і педагогам Анатолій Олійник вручив пам’ятний подарунок – «Паспорт Вінницької області».

Повернутись Створено: 29 березня 2019 року, 12:43 Переглядів: 1269

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація