Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Томашпільський район розпочав реалізацію проекту ЄС Роздрукувати

Міжнародна громадська організація Єврорегіон «Дністер» у партнерстві з Томашпільською районною радою розпочали реалізацію проекту  «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для задоволення потреб соціальної сфери Томашпільського району». Це один із трьох проектів ЄС, які перемогли  в Вінницькій області в рамках Програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Загальний бюджет проекту становить  близько 480 тис. євро.

Проект передбачає створення молочного кооперативу, закупівлю обладнання, транспортних засобів, створення нових робочих місць.

15 листопада 2014 року розпочалась перша фаза реалізації програми, зокрема, відбулось засідання робочої групи, де розглядались питання практичного впровадження зазначеного проекту.  

Основний дохід селян це гроші, отримані за постачання молока. Ринок закупівель районом молока представлено 2456 постачальниками молока і 7 молокозаводами, які працюють, більше на довірі, ніж на договірних відносинах. Це призводить до непорозуміння з цінами, затримок у виплаті коштів населенню за поставлене молоко, а іноді й до несплати.

Для того щоб вирішити цю проблему було проведено вивчення ринку молочної продукції Томашпільського району. Встановлено, що розвиток молочних кооперативів можна вирішити через організацію повного циклу збору, переробки молока та виробництва готових молочних продуктів. Це дасть можливість збільшити закупівельну ціну на молоко, число членів кооперативу та обсяги закуповуваного молока, що в свою чергу збільшить виробництво готової продукції та її асортимент, необхідний для установ соціальної сфери. А найголовніше, це дозволить захистити правові та економічні інтереси постачальників молока.

Загальною метою проекту є підвищення потенціалу українських органів державної влади та інших зацікавлених сторін щодо розробки та впровадження ефективної політики регіонального розвитку.  Внаслідок реалізації проекту зменшиться регіональна диспропорція, що сприятиме сталому сільському розвитку. Через реалізацію подібних проектів Єврорегіон «Дністер» допомагає регіональним та місцевим органам влади залучити додаткові кошти для реалізації пріоритетів та цілей, визначених у стратегії регіонального розвитку  Вінницької області.

         

Повернутись Створено: 21 листопада 2014 року, 17:34 Переглядів: 1064

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація