27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Томашпільський район розпочав реалізацію проекту ЄС Роздрукувати

Міжнародна громадська організація Єврорегіон «Дністер» у партнерстві з Томашпільською районною радою розпочали реалізацію проекту  «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для задоволення потреб соціальної сфери Томашпільського району». Це один із трьох проектів ЄС, які перемогли  в Вінницькій області в рамках Програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Загальний бюджет проекту становить  близько 480 тис. євро.

Проект передбачає створення молочного кооперативу, закупівлю обладнання, транспортних засобів, створення нових робочих місць.

15 листопада 2014 року розпочалась перша фаза реалізації програми, зокрема, відбулось засідання робочої групи, де розглядались питання практичного впровадження зазначеного проекту.  

Основний дохід селян це гроші, отримані за постачання молока. Ринок закупівель районом молока представлено 2456 постачальниками молока і 7 молокозаводами, які працюють, більше на довірі, ніж на договірних відносинах. Це призводить до непорозуміння з цінами, затримок у виплаті коштів населенню за поставлене молоко, а іноді й до несплати.

Для того щоб вирішити цю проблему було проведено вивчення ринку молочної продукції Томашпільського району. Встановлено, що розвиток молочних кооперативів можна вирішити через організацію повного циклу збору, переробки молока та виробництва готових молочних продуктів. Це дасть можливість збільшити закупівельну ціну на молоко, число членів кооперативу та обсяги закуповуваного молока, що в свою чергу збільшить виробництво готової продукції та її асортимент, необхідний для установ соціальної сфери. А найголовніше, це дозволить захистити правові та економічні інтереси постачальників молока.

Загальною метою проекту є підвищення потенціалу українських органів державної влади та інших зацікавлених сторін щодо розробки та впровадження ефективної політики регіонального розвитку.  Внаслідок реалізації проекту зменшиться регіональна диспропорція, що сприятиме сталому сільському розвитку. Через реалізацію подібних проектів Єврорегіон «Дністер» допомагає регіональним та місцевим органам влади залучити додаткові кошти для реалізації пріоритетів та цілей, визначених у стратегії регіонального розвитку  Вінницької області.

         

Повернутись Створено: 21 листопада 2014 року, 17:34 Переглядів: 1286

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація