Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

ТОП-практики благоустрою за співпраці громад і благодійників - у вікнах на вулиці Соборній Роздрукувати

Громадська організація «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями опорно-рухового апарату «СПІНОЗА» у співпраці з Вінницькою обласною Радою  розпочинає проект «Громада - місту». Упродовж восьми місяців ми збиратимемо відомості та розповідатимемо вінничанам історії про кращі практики співпраці місцевих рад з меценатами, бізнесменами і депутатами усіх рівнів. А саме ті, які вилились у речі матеріальні, що слугуватимуть населенню міст і містечок не одне покоління: благоустрій населених пунктів, а також будівництво інфраструктурних та мистецьких об’єктів.

- В Україні відбувається децентралізація влади, і місцеві громади отримують нові можливості для свого розвитку, - каже голова ГО «Спіноза» Наталя Журбенко. - Але здебільшого серйозні проекти важко  реалізувати без допомоги соціально-відповідального бізнесу, цікавих ідей громадського сектору та депутатів-патріотів свого краю. Де вдається налагодити таку співпрацю – там бачимо впорядковані місця для відпочинку, нові сквери, фонтани, пам’ятники і навіть дороги. Отож, не все так погано у нашому домі, і ми хочемо розповісти про небайдужих людей на місцях усій Вінниччині,

Звісно, найпомітніші зміни на краще у великих містах, на кшталт обласного центру, де зосереджено більший фінансовий, людський, інтелектуальний та організаційний ресурс. Але й міста обласного значення, невеличкі райцентри, селища і села також не пасуть задніх. Та вони рідше потрапляють в поле зору обласної медійної спільноти. Відтак, їх досягнення залишаються поза увагою широкого загалу.  А робиться ж насправді чимало.

- Першим у наше поле зору потрапило місто обласного значення Могилів-Подільський, - розповіла заступник голови правління ГО «Спіноза» Антоніна Мніх. - За співпраці міської ради та місцевих бізнесменів і депутатів облради райцентр поступово перетворюється на зручне, ошатне і впорядковане містечко, що є південно-західними воротами України на кордоні з Молдовою.

За останні роки тут з’явилися нові зони відпочинку, водограї, триває будівництво рятувальної станції та облаштування пляжу за євростандартами на річці Дністер. Звісно, коштом міського бюджету домогтися таких зрушень непросто. Долучились місцеві підприємці, а найбільший внесок в оновлення міста зробив депутат обласної Ради і меценат Геннадій Вацак. За сприяння народного обранця у місті також поставили пам’ятники Голодомору, Кобзареві та засновнику міста Єремії Могилі.

Саме коштом Вацака облаштовані кілька скверів та фонтанів. Наразі здійснюється реконструкція площі перед районним Будинком культури та зводиться алея пам’яті героїв АТО за проектом міського голови Петра Бровка.

Про усіх героїв проекту та їхні добрі справи вінничани дізнаватимуться з публікацій у дружніх ЗМІ, а також на однойменній фотовиставці «Громада для міста», яка щомісяця оновлюватиметься в експозиції у вікнах адмінбудинку по вул.  Соборній, 72. Все найкраще, що міська влада, городяни, депутати та місцеві благодійники зробили на користь своїх громад, тут можна  буде побачити наочно.

Про організацію: Громадська організація «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями опорно-рухового апарату «СПІНОЗА» зареєстрована 2 листопада 2015 року. Метою організації є здійснення та захист прав і свобод, задоволення законних соціальних, економічних та інших спільних інтересів молодих журналістів, фрілансерів, а також дорослих з інвалідністю і тих, хто має порушення функцій опорно-рухового апарату шляхом створення для них умов повноцінної самореалізації, що буде сприяти підвищенню рівня соціальної адаптованості цих категорій молоді та дорослих у суспільстві, їх оздоровленню та, як наслідок, творчому довголіттю.

Повернутись Створено: 5 травня 2016 року, 12:28

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація