23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

ТОП-практики благоустрою за співпраці громад і благодійників - у вікнах на вулиці Соборній Роздрукувати

Громадська організація «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями опорно-рухового апарату «СПІНОЗА» у співпраці з Вінницькою обласною Радою  розпочинає проект «Громада - місту». Упродовж восьми місяців ми збиратимемо відомості та розповідатимемо вінничанам історії про кращі практики співпраці місцевих рад з меценатами, бізнесменами і депутатами усіх рівнів. А саме ті, які вилились у речі матеріальні, що слугуватимуть населенню міст і містечок не одне покоління: благоустрій населених пунктів, а також будівництво інфраструктурних та мистецьких об’єктів.

- В Україні відбувається децентралізація влади, і місцеві громади отримують нові можливості для свого розвитку, - каже голова ГО «Спіноза» Наталя Журбенко. - Але здебільшого серйозні проекти важко  реалізувати без допомоги соціально-відповідального бізнесу, цікавих ідей громадського сектору та депутатів-патріотів свого краю. Де вдається налагодити таку співпрацю – там бачимо впорядковані місця для відпочинку, нові сквери, фонтани, пам’ятники і навіть дороги. Отож, не все так погано у нашому домі, і ми хочемо розповісти про небайдужих людей на місцях усій Вінниччині,

Звісно, найпомітніші зміни на краще у великих містах, на кшталт обласного центру, де зосереджено більший фінансовий, людський, інтелектуальний та організаційний ресурс. Але й міста обласного значення, невеличкі райцентри, селища і села також не пасуть задніх. Та вони рідше потрапляють в поле зору обласної медійної спільноти. Відтак, їх досягнення залишаються поза увагою широкого загалу.  А робиться ж насправді чимало.

- Першим у наше поле зору потрапило місто обласного значення Могилів-Подільський, - розповіла заступник голови правління ГО «Спіноза» Антоніна Мніх. - За співпраці міської ради та місцевих бізнесменів і депутатів облради райцентр поступово перетворюється на зручне, ошатне і впорядковане містечко, що є південно-західними воротами України на кордоні з Молдовою.

За останні роки тут з’явилися нові зони відпочинку, водограї, триває будівництво рятувальної станції та облаштування пляжу за євростандартами на річці Дністер. Звісно, коштом міського бюджету домогтися таких зрушень непросто. Долучились місцеві підприємці, а найбільший внесок в оновлення міста зробив депутат обласної Ради і меценат Геннадій Вацак. За сприяння народного обранця у місті також поставили пам’ятники Голодомору, Кобзареві та засновнику міста Єремії Могилі.

Саме коштом Вацака облаштовані кілька скверів та фонтанів. Наразі здійснюється реконструкція площі перед районним Будинком культури та зводиться алея пам’яті героїв АТО за проектом міського голови Петра Бровка.

Про усіх героїв проекту та їхні добрі справи вінничани дізнаватимуться з публікацій у дружніх ЗМІ, а також на однойменній фотовиставці «Громада для міста», яка щомісяця оновлюватиметься в експозиції у вікнах адмінбудинку по вул.  Соборній, 72. Все найкраще, що міська влада, городяни, депутати та місцеві благодійники зробили на користь своїх громад, тут можна  буде побачити наочно.

Про організацію: Громадська організація «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями опорно-рухового апарату «СПІНОЗА» зареєстрована 2 листопада 2015 року. Метою організації є здійснення та захист прав і свобод, задоволення законних соціальних, економічних та інших спільних інтересів молодих журналістів, фрілансерів, а також дорослих з інвалідністю і тих, хто має порушення функцій опорно-рухового апарату шляхом створення для них умов повноцінної самореалізації, що буде сприяти підвищенню рівня соціальної адаптованості цих категорій молоді та дорослих у суспільстві, їх оздоровленню та, як наслідок, творчому довголіттю.

Повернутись Створено: 5 травня 2016 року, 12:28 Переглядів: 867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація