Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Товаровиробництво Роздрукувати

У Вінниці є підприємства, які працюють по-італійськи

8 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав з ознайомчим візитом підприємство «Вінницька макаронна фабрика», яка входить до складу групи компаній, що працюють під торговою маркою ТМ «Подільський край». Нагодою візиту голови також стало відкриття власного магазину «Амбар», де реалізовуватиметься продукція підприємства.

А «Подільський край» спеціалізується на переробці зерна пшениці на борошно и манну крупу, виготовляє інші види круп, але головним видом діяльності є виробництво макаронних виробів. Як розповів керівник підприємства Олександр Підгорняк, саме з метою виробництва високоякісних макаронів було закуплено та встановлено високотехнологічні млини італійського походження, котрі управляються автоматично і здатні переробити до 70 тонн зерна на добу.
Таке ж обладнання встановлене і в цеху виготовлення готової продукції. Один агрегат, яким дистанційно управляє одна людина, забезпечує повний процес виробництва: подачу борошна і води, замішування тіста, надання виробам форми, кількаступеневе сушіння і фасування. Всього цех «видає на-гора» 1 тонну макаронів на годину.
– У нас також працює лабораторія, яка тестує сировину і готові вироби. Крім того, маючи великий попит на нашу продукцію, ми почали будівництво цеху з виробництва спагеті за італійською технологією, – повідомив Олександр Підгорняк.

 

Голова обласної Ради відзначив, що головною відмінністю підприємства «Подільський край» є його демократичні ціни, які в середньому на 10-15% нижчі за аналогічний продукт інших виробників.
– Це підприємство демонструє таку роботу, яку ми прагнемо бачити у місцевого виробника. Особливо, у переробній галузі. Адже «Подільський край» фактично працює у замкненому циклі: від зерна з поля до готового продукту в магазині, – зауважив Сергій Татусяк.
Він також наголосив, що підприємство справно платить податки, виплачує зарплату і має всі перспективи до збільшення виробництва та розширення асортименту.
– Наше завдання – завдання влади – єдине: створювати сприятливі умови для таких підприємств. Ми маємо забезпечити їм комфортні умови виробництва і доступ до ринків збуту, – прокоментував С.Татусяк.
Наостанок голова облради привітав колектив підприємства з 12-річчям існування і подякував їм за якісну продукцію.

 

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 1621

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація