3 грудня об 11.00, в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури   

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Товаровиробництво Роздрукувати

У Вінниці є підприємства, які працюють по-італійськи

8 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав з ознайомчим візитом підприємство «Вінницька макаронна фабрика», яка входить до складу групи компаній, що працюють під торговою маркою ТМ «Подільський край». Нагодою візиту голови також стало відкриття власного магазину «Амбар», де реалізовуватиметься продукція підприємства.

А «Подільський край» спеціалізується на переробці зерна пшениці на борошно и манну крупу, виготовляє інші види круп, але головним видом діяльності є виробництво макаронних виробів. Як розповів керівник підприємства Олександр Підгорняк, саме з метою виробництва високоякісних макаронів було закуплено та встановлено високотехнологічні млини італійського походження, котрі управляються автоматично і здатні переробити до 70 тонн зерна на добу.
Таке ж обладнання встановлене і в цеху виготовлення готової продукції. Один агрегат, яким дистанційно управляє одна людина, забезпечує повний процес виробництва: подачу борошна і води, замішування тіста, надання виробам форми, кількаступеневе сушіння і фасування. Всього цех «видає на-гора» 1 тонну макаронів на годину.
– У нас також працює лабораторія, яка тестує сировину і готові вироби. Крім того, маючи великий попит на нашу продукцію, ми почали будівництво цеху з виробництва спагеті за італійською технологією, – повідомив Олександр Підгорняк.

 

Голова обласної Ради відзначив, що головною відмінністю підприємства «Подільський край» є його демократичні ціни, які в середньому на 10-15% нижчі за аналогічний продукт інших виробників.
– Це підприємство демонструє таку роботу, яку ми прагнемо бачити у місцевого виробника. Особливо, у переробній галузі. Адже «Подільський край» фактично працює у замкненому циклі: від зерна з поля до готового продукту в магазині, – зауважив Сергій Татусяк.
Він також наголосив, що підприємство справно платить податки, виплачує зарплату і має всі перспективи до збільшення виробництва та розширення асортименту.
– Наше завдання – завдання влади – єдине: створювати сприятливі умови для таких підприємств. Ми маємо забезпечити їм комфортні умови виробництва і доступ до ринків збуту, – прокоментував С.Татусяк.
Наостанок голова облради привітав колектив підприємства з 12-річчям існування і подякував їм за якісну продукцію.

 

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 2010

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація