Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Товаровиробництво Роздрукувати

У Вінниці є підприємства, які працюють по-італійськи

8 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав з ознайомчим візитом підприємство «Вінницька макаронна фабрика», яка входить до складу групи компаній, що працюють під торговою маркою ТМ «Подільський край». Нагодою візиту голови також стало відкриття власного магазину «Амбар», де реалізовуватиметься продукція підприємства.

А «Подільський край» спеціалізується на переробці зерна пшениці на борошно и манну крупу, виготовляє інші види круп, але головним видом діяльності є виробництво макаронних виробів. Як розповів керівник підприємства Олександр Підгорняк, саме з метою виробництва високоякісних макаронів було закуплено та встановлено високотехнологічні млини італійського походження, котрі управляються автоматично і здатні переробити до 70 тонн зерна на добу.
Таке ж обладнання встановлене і в цеху виготовлення готової продукції. Один агрегат, яким дистанційно управляє одна людина, забезпечує повний процес виробництва: подачу борошна і води, замішування тіста, надання виробам форми, кількаступеневе сушіння і фасування. Всього цех «видає на-гора» 1 тонну макаронів на годину.
– У нас також працює лабораторія, яка тестує сировину і готові вироби. Крім того, маючи великий попит на нашу продукцію, ми почали будівництво цеху з виробництва спагеті за італійською технологією, – повідомив Олександр Підгорняк.

 

Голова обласної Ради відзначив, що головною відмінністю підприємства «Подільський край» є його демократичні ціни, які в середньому на 10-15% нижчі за аналогічний продукт інших виробників.
– Це підприємство демонструє таку роботу, яку ми прагнемо бачити у місцевого виробника. Особливо, у переробній галузі. Адже «Подільський край» фактично працює у замкненому циклі: від зерна з поля до готового продукту в магазині, – зауважив Сергій Татусяк.
Він також наголосив, що підприємство справно платить податки, виплачує зарплату і має всі перспективи до збільшення виробництва та розширення асортименту.
– Наше завдання – завдання влади – єдине: створювати сприятливі умови для таких підприємств. Ми маємо забезпечити їм комфортні умови виробництва і доступ до ринків збуту, – прокоментував С.Татусяк.
Наостанок голова облради привітав колектив підприємства з 12-річчям існування і подякував їм за якісну продукцію.

 

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 1885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація