30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

    Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

  • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

  • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

    19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

Товаровиробництво Роздрукувати

У Вінниці є підприємства, які працюють по-італійськи

8 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк відвідав з ознайомчим візитом підприємство «Вінницька макаронна фабрика», яка входить до складу групи компаній, що працюють під торговою маркою ТМ «Подільський край». Нагодою візиту голови також стало відкриття власного магазину «Амбар», де реалізовуватиметься продукція підприємства.

А «Подільський край» спеціалізується на переробці зерна пшениці на борошно и манну крупу, виготовляє інші види круп, але головним видом діяльності є виробництво макаронних виробів. Як розповів керівник підприємства Олександр Підгорняк, саме з метою виробництва високоякісних макаронів було закуплено та встановлено високотехнологічні млини італійського походження, котрі управляються автоматично і здатні переробити до 70 тонн зерна на добу.
Таке ж обладнання встановлене і в цеху виготовлення готової продукції. Один агрегат, яким дистанційно управляє одна людина, забезпечує повний процес виробництва: подачу борошна і води, замішування тіста, надання виробам форми, кількаступеневе сушіння і фасування. Всього цех «видає на-гора» 1 тонну макаронів на годину.
– У нас також працює лабораторія, яка тестує сировину і готові вироби. Крім того, маючи великий попит на нашу продукцію, ми почали будівництво цеху з виробництва спагеті за італійською технологією, – повідомив Олександр Підгорняк.

 

Голова обласної Ради відзначив, що головною відмінністю підприємства «Подільський край» є його демократичні ціни, які в середньому на 10-15% нижчі за аналогічний продукт інших виробників.
– Це підприємство демонструє таку роботу, яку ми прагнемо бачити у місцевого виробника. Особливо, у переробній галузі. Адже «Подільський край» фактично працює у замкненому циклі: від зерна з поля до готового продукту в магазині, – зауважив Сергій Татусяк.
Він також наголосив, що підприємство справно платить податки, виплачує зарплату і має всі перспективи до збільшення виробництва та розширення асортименту.
– Наше завдання – завдання влади – єдине: створювати сприятливі умови для таких підприємств. Ми маємо забезпечити їм комфортні умови виробництва і доступ до ринків збуту, – прокоментував С.Татусяк.
Наостанок голова облради привітав колектив підприємства з 12-річчям існування і подякував їм за якісну продукцію.

 

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 2110

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація