Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Традиційна культура Роздрукувати

Вінниччина продемонструвала «Різдвяне диво»

13 січня з нагоди святкування Нового року за старим стилем відбулося театралізоване відкриття ІІ обласного фестивалю народної творчості «Різдвяне диво». Участь у масовому культурному заході взяли гурти колядників з 27 районів області. Привітати учасників фестивалю на площу Театральну у минулу суботу прибули перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Ігор Кревський передав слова вітання і вдячності за збереження народних традицій від депутатського корпусу обласної Ради та особисто від голови Сергія Татусяка.
– Заходи такого роду мають велике культурне значення у сучасному світі. Адже вони допомагають зберігати український побут та справжній фольклор нашого краю, – сказав І.Кревський.
Любов Спірідонова наголосила на важливості збереження давніх традицій та звичаїв. Вона подякувала учасникам за достойне представлення української культури, а саме – давніх обрядів.
– Це той скарб, який ми повинні берегти і передавати підростаючому поколінню, аби вони знали та пам‘ятали історію свого краю, його звичаї та обряди, – зазначила Л.Спірідонова.
Після вітання керівництва області відбулася урочиста різдвяна хода гуртів колядників і щедрівників від Театральної площі до обласної філармонії. Там, у фойє 1-го і 2-го поверхів, шанувальники народного мистецтва мали можливість поспілкуватися з майстрами, помилуватись виробами народних ремесел та різдвяними композиціями традиційних дідухів, «павуків» тощо. Одночасно господині з кожного району частували гостей щедрою кутею та духмяною різдвяною випічкою.
Кульмінацією ІІ обласного фестивалю народної творчості «Різдвяне диво» став концерт за участю фольклорних співочих та обрядових гуртів з усіх районів Вінниччини.

Повернутись Створено: 14 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1629

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація