27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Традиційна культура Роздрукувати

Вінниччина продемонструвала «Різдвяне диво»

13 січня з нагоди святкування Нового року за старим стилем відбулося театралізоване відкриття ІІ обласного фестивалю народної творчості «Різдвяне диво». Участь у масовому культурному заході взяли гурти колядників з 27 районів області. Привітати учасників фестивалю на площу Театральну у минулу суботу прибули перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Ігор Кревський передав слова вітання і вдячності за збереження народних традицій від депутатського корпусу обласної Ради та особисто від голови Сергія Татусяка.
– Заходи такого роду мають велике культурне значення у сучасному світі. Адже вони допомагають зберігати український побут та справжній фольклор нашого краю, – сказав І.Кревський.
Любов Спірідонова наголосила на важливості збереження давніх традицій та звичаїв. Вона подякувала учасникам за достойне представлення української культури, а саме – давніх обрядів.
– Це той скарб, який ми повинні берегти і передавати підростаючому поколінню, аби вони знали та пам‘ятали історію свого краю, його звичаї та обряди, – зазначила Л.Спірідонова.
Після вітання керівництва області відбулася урочиста різдвяна хода гуртів колядників і щедрівників від Театральної площі до обласної філармонії. Там, у фойє 1-го і 2-го поверхів, шанувальники народного мистецтва мали можливість поспілкуватися з майстрами, помилуватись виробами народних ремесел та різдвяними композиціями традиційних дідухів, «павуків» тощо. Одночасно господині з кожного району частували гостей щедрою кутею та духмяною різдвяною випічкою.
Кульмінацією ІІ обласного фестивалю народної творчості «Різдвяне диво» став концерт за участю фольклорних співочих та обрядових гуртів з усіх районів Вінниччини.

Повернутись Створено: 14 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 2049

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація