Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Традиційна культура Роздрукувати

Вінниччина продемонструвала «Різдвяне диво»

13 січня з нагоди святкування Нового року за старим стилем відбулося театралізоване відкриття ІІ обласного фестивалю народної творчості «Різдвяне диво». Участь у масовому культурному заході взяли гурти колядників з 27 районів області. Привітати учасників фестивалю на площу Театральну у минулу суботу прибули перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

Ігор Кревський передав слова вітання і вдячності за збереження народних традицій від депутатського корпусу обласної Ради та особисто від голови Сергія Татусяка.
– Заходи такого роду мають велике культурне значення у сучасному світі. Адже вони допомагають зберігати український побут та справжній фольклор нашого краю, – сказав І.Кревський.
Любов Спірідонова наголосила на важливості збереження давніх традицій та звичаїв. Вона подякувала учасникам за достойне представлення української культури, а саме – давніх обрядів.
– Це той скарб, який ми повинні берегти і передавати підростаючому поколінню, аби вони знали та пам‘ятали історію свого краю, його звичаї та обряди, – зазначила Л.Спірідонова.
Після вітання керівництва області відбулася урочиста різдвяна хода гуртів колядників і щедрівників від Театральної площі до обласної філармонії. Там, у фойє 1-го і 2-го поверхів, шанувальники народного мистецтва мали можливість поспілкуватися з майстрами, помилуватись виробами народних ремесел та різдвяними композиціями традиційних дідухів, «павуків» тощо. Одночасно господині з кожного району частували гостей щедрою кутею та духмяною різдвяною випічкою.
Кульмінацією ІІ обласного фестивалю народної творчості «Різдвяне диво» став концерт за участю фольклорних співочих та обрядових гуртів з усіх районів Вінниччини.

Повернутись Створено: 14 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1511

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація