Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Традиційні Стусівські читання «Велетень нескореного духу» пройшли на Вінниччині Роздрукувати

Депутати обласної Ради Володимир Барцьось та Жанна Дмитренко взяли участь у Стусівських читаннях «Велетень нескореного духу». Захід відбувся з нагоди 80-річчя з Дня народження українського поета, правозахисника, Героя України Василя Стуса. Читання пройшли у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені К. А. Тімірязєва.

У пам’ятному заході, що відбувся 12 січня, взяли участь письменники, літературознавці та науковці Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, Донецького національного університету імені Василя Стуса, студенти, фольклорні колективи міста.

– Наш славетний земляк Василь Стус – це титан гордого, волелюбного українського духу, який є для нас, особливо молоді є прикладом служіння своїй нації, прикладом мужності і людяності, прикладом геніальності і правдивості, – прокоментував на своїй сторінці у Facebook Володимир Барцьось. –  В рамках Стусівських читань також презентували книгу-альбом упорядника поетеси Ніни Гнатюк «Земля Івана Богуна – колиска Василя Стуса» до 80-річчя від дня народження поета.

Повернутись Створено: 15 січня 2018 року, 10:31 Переглядів: 401

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація