Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Транскордонне співробітництво Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» та EUBAM укладуть угоду

16-17 серпня голова обласної Ради Сергій Татусяк перебуватиме в м.Одесі з робочою поїздкою. Метою візиту є підписання угоди про співпрацю між Єврорегіоном «Дністер» та Місією Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM). З цього приводу Сергій Татусяк зустрінеться із Главою Місії Удо Буркхолдером.

Як зазначено у заяві EUBAM, співробітництво Місії з Єврорегіоном «Дністер» відбуватиметься з метою посилення потенціалу українських і молдовських правоохоронних органів у прикордонних регіонах, які входять до складу Єврорегіону (з боку України: Вінницька область; з боку Республіки Молдова: райони Сорока, Шолденешти, Флорешти, Резина, Окниця, Дондушени), для боротьби проти транснаціональної організованої злочинності, включаючи комерційне шахрайство та контрабанду товарів, незаконну торгівлю наркотиками, торгівлю людьми та нелегальну міграцію, порушення прав інтелектуальної власності, торгівлю зброєю, екологічні злочини тощо.

Нагадаємо попередньої домовленості про співпрацю Єврорегіону «Дністер» та EUBAM було досягнуто 17 квітня 2012 року, коли у Вінниці з робочим візитом перебував експерт з питань стратегічного планування EUBAM Жан Ванакер.

 

Повернутись Створено: 16 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 988

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація