Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Транскордонне співробітництво Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» та EUBAM облаштовуватимуть пункти пропуску

22 серпня у Вінниці перебував консультант з питань стратегії, планування і продуктивності Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Жан Ван Акер. Він привіз голові обласної Ради, голові Ради Єврорегіону «Дністер» Сергію Татусяку вітання з Днем незалежності від голови Місії Удо Буркхолдера.

– EUBAM і Єврорегіон «Дністер» минулого тижня в Одесі підписали угоду про співпрацю. Але я ще раз хочу вас запевнити, що EUBAM буде робити все можливе, щоб єврорегіон допомагав процвітанню Вінниччини, – сказав Жан Ван Акер.
Сергій Татусяк подякував представникам Місії за довіру і зауважив, що активна робота Єврорегіону «Дністер» вже викликала резонанс сусідніх єврорегіонів.
– Вчора я мав зустріч з румунськими представниками Єврорегіону «Сірет-Прут-Дністер». Вони висловили бажання налагодити з нами співпрацю. Вони мають досвід роботи з європейськими проектами, тому я думаю об’єднання наших зусиль піде тільки на користь, – зазначив С.Татусяк.
Крім того, очільник Єврорегіону «Дністер» повідомив присутнім на зустрічі журналістам, що EUBAM і «Дністер» вже почали працювати над першим спільним проектом. Він стосується облаштування прикордонних пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні. Відповідь щодо фінансування цього проекту Євросоюз дасть вже у вересні.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 923

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація