Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Транскордонні проекти Роздрукувати

Вінниччина – головний партнер європейської програми

8 грудня у м.Вінниці за сприяння облдержадміністрації та обласної Ради відбулася інформаційна сесія, організована секретаріатом Спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова». Під час сесії було висвітлено головні засади Програми, основні особливості Другого конкурсу проектів, правила прийнятності для організацій – потенційних грантоотримувачів.

Окрім того, на заході були розглянуті питання, пов’язані з процесом оцінки проектів, більш детально проаналізовано процес підготовки концептуальної ноти проекту, принципи транскордонного партнерства та шляхи пошуку партнерів.
В заході взяли участь представники місцевих та районних органів влади, а також представники громадських організацій. Усі учасники інформаційної сесії отримали інформаційні та навчальні матеріали.
Організатори нагадали, що на початку реалізації Програми Вінницька область брала участь у ній в якості додаткового регіону і не мала права бути Головним партнером, а, отже, не могла бути ініціатором власних проектів. Статус додаткового регіону також обмежував участь області в інфраструктурних проектах.
На сьогодні, в другому конкурсному відборі проектних пропозицій громадські організації області отримали можливість виступати в ролі Головних партнерів. Це дає чимало нових пріоритетів для нашого регіону.
Як зауважили учасники сесії, спільна операційна програма «Румунія – Україна – Республіка Молдова» – один з нових інструментів фінансування програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства (ЄІСП) ЄС, який здійснюється на зовнішніх кордонах ЄС протягом 2007-2013 років.
Мета програми – встановлення контактів між Румунією, Україною та Республікою Молдова, задля надання допомоги прикордонним областям у подоланні проблем розвитку, співробітництва і пошуку спільних рішень.
Програма направлена на розвиток економіки прикордонної території, її протистояння екологічним проблемам і підвищення готовності до надзвичайних ситуацій. Але, як наголошують експерти, головним фактором програми є підтримка людей, які проживають на прикордонних територіях, сприяння взаємодії між людьми і громадами.

Довідка: Частка фінансування Європейського Союзу програми складає 126,72 мільйонів євро на період 2007–2013 рр. Програма фінансується Європейським інструментом сусідства і партнерства (ППС ЄІСП) і національними фондами.


 

Повернутись Створено: 9 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1338

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація