30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

    Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

  • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

  • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

    19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

Транскордонні проекти Роздрукувати

Вінниччина – головний партнер європейської програми

8 грудня у м.Вінниці за сприяння облдержадміністрації та обласної Ради відбулася інформаційна сесія, організована секретаріатом Спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова». Під час сесії було висвітлено головні засади Програми, основні особливості Другого конкурсу проектів, правила прийнятності для організацій – потенційних грантоотримувачів.

Окрім того, на заході були розглянуті питання, пов’язані з процесом оцінки проектів, більш детально проаналізовано процес підготовки концептуальної ноти проекту, принципи транскордонного партнерства та шляхи пошуку партнерів.
В заході взяли участь представники місцевих та районних органів влади, а також представники громадських організацій. Усі учасники інформаційної сесії отримали інформаційні та навчальні матеріали.
Організатори нагадали, що на початку реалізації Програми Вінницька область брала участь у ній в якості додаткового регіону і не мала права бути Головним партнером, а, отже, не могла бути ініціатором власних проектів. Статус додаткового регіону також обмежував участь області в інфраструктурних проектах.
На сьогодні, в другому конкурсному відборі проектних пропозицій громадські організації області отримали можливість виступати в ролі Головних партнерів. Це дає чимало нових пріоритетів для нашого регіону.
Як зауважили учасники сесії, спільна операційна програма «Румунія – Україна – Республіка Молдова» – один з нових інструментів фінансування програм прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства (ЄІСП) ЄС, який здійснюється на зовнішніх кордонах ЄС протягом 2007-2013 років.
Мета програми – встановлення контактів між Румунією, Україною та Республікою Молдова, задля надання допомоги прикордонним областям у подоланні проблем розвитку, співробітництва і пошуку спільних рішень.
Програма направлена на розвиток економіки прикордонної території, її протистояння екологічним проблемам і підвищення готовності до надзвичайних ситуацій. Але, як наголошують експерти, головним фактором програми є підтримка людей, які проживають на прикордонних територіях, сприяння взаємодії між людьми і громадами.

Довідка: Частка фінансування Європейського Союзу програми складає 126,72 мільйонів євро на період 2007–2013 рр. Програма фінансується Європейським інструментом сусідства і партнерства (ППС ЄІСП) і національними фондами.


 

Повернутись Створено: 9 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1492

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація