27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Тренер спортивної школи впродовж літа власноруч робив ремонт тренажерного залу Роздрукувати

На запрошення керівника Крижопільської  дитячо-юнацької спортивної школи Володимира Чекурди 22 серпня  депутат обласної Ради Юрій Семенюк відвідав спортивну школу, ознайомився зі спортивними досягненнями та планами колективу на майбутнє.  Депутат  обласної  Ради також поцікавився і  ходом ремонту тренажерного залу в СЗШ №1 с. Городківки, де зустрівся з тренером-викладачем з важкої атлетики  Олександром Рябеньким.

-  Особисто знаю цього наполегливого тренера, - говорить Юрій Семенюк, -  і знаю, в яких умовах він працював, орендуючи підвальне приміщення середньої школи. Сьогодні,  відвідавши тренажерний зал, в якому проходить капітальний ремонт, переконався - кращого спортивного залу в Крижопільському районі  не існує.

Тренер-пенсіонер, не використовуючи коштів районного бюджету, за час своєї літньої відпустки разом з дружиною та синами, кожний день робив ремонт тренажерного  залу. Роботи, на які витрачено понад 240 тис. грн.  спонсорських коштів, уже майже  завершено.  В планах тренера - завершити облаштування  роздягальні,  вбиральні,  душової кабіни, кімнати відпочинку, встановлення тенісних та більярдних столів.

- Я, як депутат обласної Ради, та сільський голова Городківки Олександр Гаврилюк зобов’язались відремонтувати зовнішню каналізацію, - продовжує Юрій Васильович. 

У 2009 році учень тренера Дмитро Громовий став срібним призером чемпіонату України. У 2016 році на чемпіонаті України Анастасія Ковбасюк стала срібним призером. Випускники відділення важкої атлетики Дмитро Піхновський, Роман Байдацький, Артур Сокульський стали Майстрами спорту України. Учень тренера, випускник 2005 року Віталій Пан, на чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який проходив під егідою світової антидопінгової федерації, став чемпіоном світу. Віталію присвоєно звання Майстра спорту міжнародного класу. В 2017 році на чемпіонаті області серед кадетів обидві команди стали чемпіонами області.

За наполегливу працю, високі досягнення  у спорті  учнів, вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, розбудову спортивної  бази,  депутат Юрій Семенюк звернувся до голови обласної  державної адміністрації та обласної Ради з поданням щодо відзначення тренера-викладача Олександра Рябенького до Дня фізичної культури і спорту.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 14:21 Переглядів: 1474

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація