Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Тренер спортивної школи впродовж літа власноруч робив ремонт тренажерного залу Роздрукувати

На запрошення керівника Крижопільської  дитячо-юнацької спортивної школи Володимира Чекурди 22 серпня  депутат обласної Ради Юрій Семенюк відвідав спортивну школу, ознайомився зі спортивними досягненнями та планами колективу на майбутнє.  Депутат  обласної  Ради також поцікавився і  ходом ремонту тренажерного залу в СЗШ №1 с. Городківки, де зустрівся з тренером-викладачем з важкої атлетики  Олександром Рябеньким.

-  Особисто знаю цього наполегливого тренера, - говорить Юрій Семенюк, -  і знаю, в яких умовах він працював, орендуючи підвальне приміщення середньої школи. Сьогодні,  відвідавши тренажерний зал, в якому проходить капітальний ремонт, переконався - кращого спортивного залу в Крижопільському районі  не існує.

Тренер-пенсіонер, не використовуючи коштів районного бюджету, за час своєї літньої відпустки разом з дружиною та синами, кожний день робив ремонт тренажерного  залу. Роботи, на які витрачено понад 240 тис. грн.  спонсорських коштів, уже майже  завершено.  В планах тренера - завершити облаштування  роздягальні,  вбиральні,  душової кабіни, кімнати відпочинку, встановлення тенісних та більярдних столів.

- Я, як депутат обласної Ради, та сільський голова Городківки Олександр Гаврилюк зобов’язались відремонтувати зовнішню каналізацію, - продовжує Юрій Васильович. 

У 2009 році учень тренера Дмитро Громовий став срібним призером чемпіонату України. У 2016 році на чемпіонаті України Анастасія Ковбасюк стала срібним призером. Випускники відділення важкої атлетики Дмитро Піхновський, Роман Байдацький, Артур Сокульський стали Майстрами спорту України. Учень тренера, випускник 2005 року Віталій Пан, на чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який проходив під егідою світової антидопінгової федерації, став чемпіоном світу. Віталію присвоєно звання Майстра спорту міжнародного класу. В 2017 році на чемпіонаті області серед кадетів обидві команди стали чемпіонами області.

За наполегливу працю, високі досягнення  у спорті  учнів, вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, розбудову спортивної  бази,  депутат Юрій Семенюк звернувся до голови обласної  державної адміністрації та обласної Ради з поданням щодо відзначення тренера-викладача Олександра Рябенького до Дня фізичної культури і спорту.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 14:21 Переглядів: 1086

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація