Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Третій окремій штурмовій бригаді передали необхідне обладнання Роздрукувати

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб продовжує допомагати Збройним Силам і виконувати запити військових, які боронять Україну. Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов і його заступник Андрій Очеретний передали необхідне обладнання Третій окремій штурмовій бригаді, яка активно воює в найгарячіших точках фронту.

– Протягом тижня кожного дня ми передаємо нашим військовим, які воюють на Харківському та Донецькому напрямках, необхідне обладнання. Зокрема, і нашій 120 окремій бригаді територіальної оборони ЗСУ, підрозділи якої зараз протистоять ворогу на Харківському напрямку, – сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов. – Передаємо 3-й штурмовій бригаді допомогу за їхнім запитом. Основне – чотири безпілотні авіаційні комплекси по 60 дронів до кожного. Це – ефективна зброя на полі бою. Крім того, Mavic 3Т, Bandera Power і сухі душі. Дякую від Вінницької громади Третій штурмовій бригаді, яка є взірцем патріотизму та мужності для всього українського народу.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що всі громади Вінниччини активно допомагають Збройним Силам України.

– І ця робота буде продовжуватися. Безпека та оборона – у пріоритеті як для органів місцевого самоврядування, так і для Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Дякую 3 ОШБ за патріотизм, мужність та відвагу. Ви – приклад для інших.

За словами представника Третьої окремої штурмової бригади Ігоря, у повномасштабній війні дрони відіграють дуже важливу роль.

– Мавіки працюють у нас в аеророзвідці. Вони допомагають виявити ворога та врятувати багато життів. FPV-дронами винищується ворожа техніка та особовий склад, – сказав він.

Загалом військовим передали 5 блоків багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power, 10 квадрокоптерів Mavic 3Т, 4 безпілотні авіаційні комплекси (240 дронів) і 30 тисяч сухих душів.

Повернутись Створено: 20 травня 2024 року, 10:50

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація