7 грудня о 13:00 в приміщенні обласної Ради ( 2-й поверх, сесійна зала) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий: «Шаргородська районна лікарня має стати опорною»

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у першій сесії Шаргородської міської ради 8 скликання, яка відбулась 2 грудня. Він привітав новообраних депутатів і міського голову Володимира Барецького з початком роботи, а також депутатку міської ради Катерину Кедик з обранням на посаду секретаря міської ради. Вячеслав Петрович за ....

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

Третій сектор Роздрукувати

Молоді правознавці Вінниччини об’єдналися

Консультант юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Валерія Ліханова очолила Вінницьку обласну молодіжну громадську організацію «Фундація правознавців Вінниччини». Установчі збори, на яких присутні проголосували за створення організації, затвердили її статут та обрали керівництво, відбулися 14 жовтня.

Як зазначено у статуті «Фундація правознавців Вінниччини», організацію створено «з метою сприяння становленню якісно нового покоління юристів, відповідно до вимог демократичного і правового суспільства, утвердження верховенства права та становлення відкритого громадянського суспільства в Україні».
– Ми хочемо об’єднати молодих юристів – як науковців, так і практиків, підтримати їх. Ми розуміємо потреби сучасних молодих спеціалістів юриспруденції. Звичайно, їхнє найперше завдання – служити Закону, але, разом з тим, вони мають право на самореалізацію у громадській та професійній сферах, на реалізацію своїх соціальних, творчих інтересів. Думаю серед однодумців нам буде легше це зробити, – зазначила голова «Фундації правознавців Вінниччини» Валерія Ліханова.
За її словами, організація планує охопити своєю діяльністю всю територію Вінницької області, залучивши до членства якомога більше молодих правознавців краю.
– Особливу увагу ми будемо приділяти студентам – майбутнім юристам. Ми плануємо організовувати для них круглі столи, семінари, тренінги, які матимуть практичний характер. Тобто прививатимемо практичні навички правознавця вже зі студентської лавки, – пояснила В.Ліханова.

На установчих зборах «Фундації правознавців Вінниччини» також було створено Правління організації у складі семи осіб та Контрольно-ревізійну комісію. Наразі організація готує документи для реєстрації у відповідних державних органах.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1015

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація