Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Третій сектор Роздрукувати

Молоді правознавці Вінниччини об’єдналися

Консультант юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Валерія Ліханова очолила Вінницьку обласну молодіжну громадську організацію «Фундація правознавців Вінниччини». Установчі збори, на яких присутні проголосували за створення організації, затвердили її статут та обрали керівництво, відбулися 14 жовтня.

Як зазначено у статуті «Фундація правознавців Вінниччини», організацію створено «з метою сприяння становленню якісно нового покоління юристів, відповідно до вимог демократичного і правового суспільства, утвердження верховенства права та становлення відкритого громадянського суспільства в Україні».
– Ми хочемо об’єднати молодих юристів – як науковців, так і практиків, підтримати їх. Ми розуміємо потреби сучасних молодих спеціалістів юриспруденції. Звичайно, їхнє найперше завдання – служити Закону, але, разом з тим, вони мають право на самореалізацію у громадській та професійній сферах, на реалізацію своїх соціальних, творчих інтересів. Думаю серед однодумців нам буде легше це зробити, – зазначила голова «Фундації правознавців Вінниччини» Валерія Ліханова.
За її словами, організація планує охопити своєю діяльністю всю територію Вінницької області, залучивши до членства якомога більше молодих правознавців краю.
– Особливу увагу ми будемо приділяти студентам – майбутнім юристам. Ми плануємо організовувати для них круглі столи, семінари, тренінги, які матимуть практичний характер. Тобто прививатимемо практичні навички правознавця вже зі студентської лавки, – пояснила В.Ліханова.

На установчих зборах «Фундації правознавців Вінниччини» також було створено Правління організації у складі семи осіб та Контрольно-ревізійну комісію. Наразі організація готує документи для реєстрації у відповідних державних органах.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація