Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Третій сектор Роздрукувати

Громадські Ради при обласній Раді та ОДА прозвітували за 2011 рік

Громадська Рада при Вінницькій обласній Раді та громадська Рада при облдержадміністрації прозвітували про свою роботу протягом 2011 року. 24 січня відбулися збори керівників громадських організацій Вінниччини, на яких голова рад Пилип Прудиус підбив підсумки діяльності структури за минулий рік. Участь у зборах взяли голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови облради Юрій Медведєв та заступник голови ОДА Любов Спірідонова.

Як зазначив Пилип Прудиус, 2011-й рік відзначився на Вінниччині великою кількістю реалізованих проектів саме громадськими організаціями.
– Ці проекти були здійснені у співпраці громадських організацій, місцевої влади та громад нашої області та інших регіонів. В результаті, багато наших ідей знайшли відгук не тільки на рівні області, а й України, – зазначив голова Громадської ради.
Серед основних напрацювань у 2011 році члени ради відзначили внесення розділу «Протидія корупції» до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки та розробку проекту обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Вінницькій області на 2012-2015 роки.
Щодо останньої, то у ході зборів її було презентовано членам Громадських рад, які внесли деякі пропозиції до змісту програми. Відтак на найближчій сесії остаточним ухваленням документа займуться депутати обласної Ради.
Сергій Татусяк, оцінюючи роботу Громадської Ради у 2011 році, зазначив, що вона була активною та позитивною.
– Я радий, що у Громадській Раді панує здорове творче ядро, що у роботі спостерігається дух відкритості, конструктивізму, ініціативності, – наголосив голова облради.
Він додав, що протягом 2011 року громадські організації Вінниччини своїми проектами заклали надійний фундамент, який забезпечить ще більш ефективну роботу протягом цього року.
Серед пріоритетних напрямів роботи третього сектора разом із органами місцевої влади С.Татусяк назвав реформування місцевого самоврядування та створення Стратегії регіонального розвитку Вінниччини до 2020 року.
– Без участі громадських організацій ці процеси не підуть і не відбудуться. Ваша роль у них головніша за роль органів влади, – підкреслив очільник облради.
За підсумками зборів члени Громадських рад ухвалили резолюцію, основним пунктом якої стало звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Постанови «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

 

Повернутись Створено: 25 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1023

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація