7 грудня о 13:00 в приміщенні обласної Ради ( 2-й поверх, сесійна зала) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий: «Шаргородська районна лікарня має стати опорною»

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у першій сесії Шаргородської міської ради 8 скликання, яка відбулась 2 грудня. Він привітав новообраних депутатів і міського голову Володимира Барецького з початком роботи, а також депутатку міської ради Катерину Кедик з обранням на посаду секретаря міської ради. Вячеслав Петрович за ....

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

Третій сектор Роздрукувати

Сергій Татусяк зустрівся з Громадською радою

13 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк провів робочу зустріч із членами Громадської ради при обласні Раді та облдержадміністрації, яку очолює Пилип Прудиус. Головним питанням порядку денного була Стратегія регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. Однак в ході зустрічі громадські активісти порушили перед головою облради ще близько 20 питань.

Зокрема, про книговидання, забезпечення безбар’єрності для інвалідів, реформування судової системи, діяльність клубів, оренду землі та соціальну відповідальність бізнесу.
Щодо останнього, то Громадська рада ухвалила рішення направити до представників бізнесу Вінницької області звернення із закликом «повернутися обличчям» до соціально важливих проблем регіону. З-поміж іншого, громадські організації закликають підприємців укладати соціальні угоди і спонсорувати соціальні проекти.
Сергій Татусяк підкреслив, що він готовий підтримати ініціативи громадських організацій та сприяти їхній реалізації.
– Ми з вами партнери. Можливо, я хотів би кращого результату роботи Громадської ради, більшої активності… Але навіть те, що ми маємо – це вже велика перемога, – зауважив С.Татусяк.
Він мав на увазі обласні програми протидії корупції та розвитку громадянського суспільства, які були розроблені за участю громадських організацій Вінниччини. Вони визнані експертами зразковими та вже використанні багатьма інституціями та іншими регіонами як базові для власних розробок.
Насамкінець зустрічі голова Вінницької асоціації медиків Руслана Харковенко анонсувала проведення 29 вересня фестивалю здоров’я, метою якого є поліпшення медичної грамотності населення та пропаганда здорового способу життя. Громадська рада ухвалила рішення підтримати організацію заходу і долучитися до безпосередньої участі у ньому.

Повернутись Створено: 14 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 932

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація