Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Третій сектор Роздрукувати

Сергій Татусяк долучився до проблеми «ладижинських діточок»

4 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк зустрівся із громадськими активістками з Харкова Анною Геращенко та Марьон фан Колс. Вони є партнерами вінницьких громадських організаціями «Відкриті серця» та «Паросток». Організували зустріч з головою облради представники ГО «Філософії Серця» разом з Громадською радою при обласній Раді.

Співрозмовники обговорили питання додаткового фінансування Ладижинського дитячого будинку-інтернату для розумово-відсталих дітей. Громадські організації нещодавно інспектували цей заклад, відтак зробили висновок, що він потребує покращення умов перебування у ньому підопічних.
Гості з Харкова виловили деякі ініціативи щодо допомоги інтернату, які були підтримані Сергієм Татусяком. Зокрема, голова доручив направити до Ладижина комісію для вивчення ситуації, що склалася.
– До складу комісії мають увійти представники влади і обов’язково громадських організацій, – підкреслив С.Татусяк.
Він погодився з позицією громадських діячів, що необхідно детальніше вивчити проблему «ладижинських діточок» та вжити всіх заходів для покращення їхнього життя. Також голова облради запевнив, що буде шукати можливості для залучення додаткових ресурсів на вирішення зазначеної проблеми.

 

Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація