Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Третій сектор Роздрукувати

Уряд активізує роботу з громадськими радами

Прем’єр-міністр України доручив Міністру Кабінету Міністрів Олені Лукаш проаналізувати діяльність консультативно-дорадчих органів, які діють при міністерствах та подати пропозиції щодо активізації їхньої роботи. Про це Микола Азаров сказав на черговому засіданні уряду 9 січня, де брав участь уповноважений представник Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.
Як повідомив Микола Азаров, минулого року органи виконавчої влади провели понад 3 тисячі консультацій з громадськістю.
– Особисто я багато виніс корисного із десятків зустрічей з молодіжними громадськими організаціями, громадськими організаціями та експертами у галузі агропромислового господарства, з питань захисту прав споживачів, провідними українськими економістами, а також головами громадських рад при центральних та місцевих органах виконавчої влади, – зауважив глава уряду.
Він додав, що уряд підтримав ініціативу молодіжних активістів і було утворено Молодіжну раду при Кабінеті Міністрів України. Також значно активізовано роботу інших громадських рад, що діють при органах виконавчої влади.
– Вони створені майже при всіх органах виконавчої влади. При Кабінеті Міністрів створено Раду голів громадських рад при органах виконавчої влади. Вже започатковано традицію зустрічей членів Ради голів громадських рад з керівництвом Уряду та з міністрами. Прошу Віце-прем’єр-міністрів, керівників органів виконавчої влади змістовно продовжити цю традицію, – зазначив Микола Азаров.
Він підкреслив, що пріоритетом міністрів і керівників інших центральних органів влади має стати налагодження дієвої співпраці з громадськими радами при відповідних міністерствах.
– Це ваш додатковий експертний ресурс та «рупор» громадськості. Врахування думки і порад суспільства – це надійний зворотній зв’язок, який суттєво підвищує ефективність влади та зміцнює довіру до неї, – наголосив Прем’єр-міністр України.
Втім, далеко не всі дорадчі органи працюють на належному рівні, зауважив М.Азаров. Відтак, він доручив Міністру Кабінету Міністрів Олені Лукаш проаналізувати діяльність цих консультативно-дорадчих органів та подати пропозиції щодо активізації їхньої роботи.

 

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація