Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Третій сектор Роздрукувати

Уряд активізує роботу з громадськими радами

Прем’єр-міністр України доручив Міністру Кабінету Міністрів Олені Лукаш проаналізувати діяльність консультативно-дорадчих органів, які діють при міністерствах та подати пропозиції щодо активізації їхньої роботи. Про це Микола Азаров сказав на черговому засіданні уряду 9 січня, де брав участь уповноважений представник Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.
Як повідомив Микола Азаров, минулого року органи виконавчої влади провели понад 3 тисячі консультацій з громадськістю.
– Особисто я багато виніс корисного із десятків зустрічей з молодіжними громадськими організаціями, громадськими організаціями та експертами у галузі агропромислового господарства, з питань захисту прав споживачів, провідними українськими економістами, а також головами громадських рад при центральних та місцевих органах виконавчої влади, – зауважив глава уряду.
Він додав, що уряд підтримав ініціативу молодіжних активістів і було утворено Молодіжну раду при Кабінеті Міністрів України. Також значно активізовано роботу інших громадських рад, що діють при органах виконавчої влади.
– Вони створені майже при всіх органах виконавчої влади. При Кабінеті Міністрів створено Раду голів громадських рад при органах виконавчої влади. Вже започатковано традицію зустрічей членів Ради голів громадських рад з керівництвом Уряду та з міністрами. Прошу Віце-прем’єр-міністрів, керівників органів виконавчої влади змістовно продовжити цю традицію, – зазначив Микола Азаров.
Він підкреслив, що пріоритетом міністрів і керівників інших центральних органів влади має стати налагодження дієвої співпраці з громадськими радами при відповідних міністерствах.
– Це ваш додатковий експертний ресурс та «рупор» громадськості. Врахування думки і порад суспільства – це надійний зворотній зв’язок, який суттєво підвищує ефективність влади та зміцнює довіру до неї, – наголосив Прем’єр-міністр України.
Втім, далеко не всі дорадчі органи працюють на належному рівні, зауважив М.Азаров. Відтак, він доручив Міністру Кабінету Міністрів Олені Лукаш проаналізувати діяльність цих консультативно-дорадчих органів та подати пропозиції щодо активізації їхньої роботи.

 

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація