3 грудня об 11.00, в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури   

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Третій сектор Роздрукувати

Уряд активізує роботу з громадськими радами

Прем’єр-міністр України доручив Міністру Кабінету Міністрів Олені Лукаш проаналізувати діяльність консультативно-дорадчих органів, які діють при міністерствах та подати пропозиції щодо активізації їхньої роботи. Про це Микола Азаров сказав на черговому засіданні уряду 9 січня, де брав участь уповноважений представник Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.
Як повідомив Микола Азаров, минулого року органи виконавчої влади провели понад 3 тисячі консультацій з громадськістю.
– Особисто я багато виніс корисного із десятків зустрічей з молодіжними громадськими організаціями, громадськими організаціями та експертами у галузі агропромислового господарства, з питань захисту прав споживачів, провідними українськими економістами, а також головами громадських рад при центральних та місцевих органах виконавчої влади, – зауважив глава уряду.
Він додав, що уряд підтримав ініціативу молодіжних активістів і було утворено Молодіжну раду при Кабінеті Міністрів України. Також значно активізовано роботу інших громадських рад, що діють при органах виконавчої влади.
– Вони створені майже при всіх органах виконавчої влади. При Кабінеті Міністрів створено Раду голів громадських рад при органах виконавчої влади. Вже започатковано традицію зустрічей членів Ради голів громадських рад з керівництвом Уряду та з міністрами. Прошу Віце-прем’єр-міністрів, керівників органів виконавчої влади змістовно продовжити цю традицію, – зазначив Микола Азаров.
Він підкреслив, що пріоритетом міністрів і керівників інших центральних органів влади має стати налагодження дієвої співпраці з громадськими радами при відповідних міністерствах.
– Це ваш додатковий експертний ресурс та «рупор» громадськості. Врахування думки і порад суспільства – це надійний зворотній зв’язок, який суттєво підвищує ефективність влади та зміцнює довіру до неї, – наголосив Прем’єр-міністр України.
Втім, далеко не всі дорадчі органи працюють на належному рівні, зауважив М.Азаров. Відтак, він доручив Міністру Кабінету Міністрів Олені Лукаш проаналізувати діяльність цих консультативно-дорадчих органів та подати пропозиції щодо активізації їхньої роботи.

 

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 974

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація