30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

    Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

  • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

  • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

    19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

Третій сектор Роздрукувати

Уряд активізує роботу з громадськими радами

Прем’єр-міністр України доручив Міністру Кабінету Міністрів Олені Лукаш проаналізувати діяльність консультативно-дорадчих органів, які діють при міністерствах та подати пропозиції щодо активізації їхньої роботи. Про це Микола Азаров сказав на черговому засіданні уряду 9 січня, де брав участь уповноважений представник Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.
Як повідомив Микола Азаров, минулого року органи виконавчої влади провели понад 3 тисячі консультацій з громадськістю.
– Особисто я багато виніс корисного із десятків зустрічей з молодіжними громадськими організаціями, громадськими організаціями та експертами у галузі агропромислового господарства, з питань захисту прав споживачів, провідними українськими економістами, а також головами громадських рад при центральних та місцевих органах виконавчої влади, – зауважив глава уряду.
Він додав, що уряд підтримав ініціативу молодіжних активістів і було утворено Молодіжну раду при Кабінеті Міністрів України. Також значно активізовано роботу інших громадських рад, що діють при органах виконавчої влади.
– Вони створені майже при всіх органах виконавчої влади. При Кабінеті Міністрів створено Раду голів громадських рад при органах виконавчої влади. Вже започатковано традицію зустрічей членів Ради голів громадських рад з керівництвом Уряду та з міністрами. Прошу Віце-прем’єр-міністрів, керівників органів виконавчої влади змістовно продовжити цю традицію, – зазначив Микола Азаров.
Він підкреслив, що пріоритетом міністрів і керівників інших центральних органів влади має стати налагодження дієвої співпраці з громадськими радами при відповідних міністерствах.
– Це ваш додатковий експертний ресурс та «рупор» громадськості. Врахування думки і порад суспільства – це надійний зворотній зв’язок, який суттєво підвищує ефективність влади та зміцнює довіру до неї, – наголосив Прем’єр-міністр України.
Втім, далеко не всі дорадчі органи працюють на належному рівні, зауважив М.Азаров. Відтак, він доручив Міністру Кабінету Міністрів Олені Лукаш проаналізувати діяльність цих консультативно-дорадчих органів та подати пропозиції щодо активізації їхньої роботи.

 

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1084

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація