Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Третій сектор Роздрукувати

Уряд активізує роботу з громадськими радами

Прем’єр-міністр України доручив Міністру Кабінету Міністрів Олені Лукаш проаналізувати діяльність консультативно-дорадчих органів, які діють при міністерствах та подати пропозиції щодо активізації їхньої роботи. Про це Микола Азаров сказав на черговому засіданні уряду 9 січня, де брав участь уповноважений представник Національного конгресу місцевого самоврядування Сергій Татусяк.
Як повідомив Микола Азаров, минулого року органи виконавчої влади провели понад 3 тисячі консультацій з громадськістю.
– Особисто я багато виніс корисного із десятків зустрічей з молодіжними громадськими організаціями, громадськими організаціями та експертами у галузі агропромислового господарства, з питань захисту прав споживачів, провідними українськими економістами, а також головами громадських рад при центральних та місцевих органах виконавчої влади, – зауважив глава уряду.
Він додав, що уряд підтримав ініціативу молодіжних активістів і було утворено Молодіжну раду при Кабінеті Міністрів України. Також значно активізовано роботу інших громадських рад, що діють при органах виконавчої влади.
– Вони створені майже при всіх органах виконавчої влади. При Кабінеті Міністрів створено Раду голів громадських рад при органах виконавчої влади. Вже започатковано традицію зустрічей членів Ради голів громадських рад з керівництвом Уряду та з міністрами. Прошу Віце-прем’єр-міністрів, керівників органів виконавчої влади змістовно продовжити цю традицію, – зазначив Микола Азаров.
Він підкреслив, що пріоритетом міністрів і керівників інших центральних органів влади має стати налагодження дієвої співпраці з громадськими радами при відповідних міністерствах.
– Це ваш додатковий експертний ресурс та «рупор» громадськості. Врахування думки і порад суспільства – це надійний зворотній зв’язок, який суттєво підвищує ефективність влади та зміцнює довіру до неї, – наголосив Прем’єр-міністр України.
Втім, далеко не всі дорадчі органи працюють на належному рівні, зауважив М.Азаров. Відтак, він доручив Міністру Кабінету Міністрів Олені Лукаш проаналізувати діяльність цих консультативно-дорадчих органів та подати пропозиції щодо активізації їхньої роботи.

 

Повернутись Створено: 9 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація