Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Третій зліт юних натуралістів відбувся у Тростянецькому районі Роздрукувати

5 листопада у Тростянецькому районному методичному кабінеті в рамках тижня екології та охорони природи проведено ІІІ-й районний зліт юних натуралістів «Юннатівський вернісаж-2019». Цьогоріч  захід проходить під назвою «Екологічними стежками Вінниччини». Проведення відбулося  за сприяння та спонсорської допомоги депутата обласної Ради Геннадія Мазура.

На районній виставці досягнень юних екологів-природоохоронців «Екобум» заклади загальної середньої освіти району представляли  звітні матеріали, які продемонстрували роботу закладу в цьому напрямі діяльності. Зокрема, це були різні папки, буклети,  в яких презентована участь закладу у всеукраїнських, обласних, районних та шкільних масових  заходах еколого- натуралістичного напряму діяльності. Це вернісаж  конкурсів, акцій, операцій, проєктів, експериментально-дослідницьких робіт, сценаріїв свят, сценаріїв виступів екологічних агітбригад, розробок класних годин, фотозвітів із різних виставок.

Під час творчого звіту школи ділились досвідом роботи з еколого-натуралістичної  та природоохоронної діяльності,  розповідали про роботу на екологічних стежинах, про участь у екологічних та соціальних проєктах, про екскурсії та походи, які здійснювали протягом року, про експерименти та досліди, які провели, виставки в яких брали участь, екологічні свята, які відзначали, про трудові десанти та акції, які організовували в своїх школах та населених пунктах.

Традиційно працівники методичного кабінету моніторили участі закладів загальної середньої освіти у масових заходах еколого-натуралістичного спрямування обласного та районного рівнів. Його результати були озвучені під час проведення зльоту. Всім учням – переможцям та призерам обласних масових еколого-натуралістистичних заходів, а також їхнім вчителям  вручили сертифікати учасників зльоту, значки «Кращий юннат-2019» і подарунки від депутата обласної Ради Геннадія Мазура.

Повернутись Створено: 6 листопада 2019 року, 12:04 Переглядів: 427

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація