Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Три лікарні Вінниччини отримали генератори від Міжнародного медичного корпусу в Україні Роздрукувати

Міжнародний медичний корпус в Україні передав три генератори для потреб медичних закладів територіальних громад Вінниччини. Зокрема, їх отримали Погребищенська центральна лікарня, Шаргородська міська лікарня та Оратівська лікарня планового лікування.

– Щиро дякую Йогі Махендрі, координатору проєктів Міжнародного Медичного Корпусу,  за таке результативне продовження нашої співпраці, – зазначає голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. –  Новенькі сучасні генератори «застрахують» медзаклади від перебоїв електропостачання. Це важливо завжди, у воєнний час – особливо. Ми всі вже відчули, як  важко працювати та й просто жити  без електроенергії.  А для лікарень  – це  критично!

За його словами, генератори передали громадам, які з самого початку повномасштабної  війни прийняли велику кількість переселенців. Відповідно, збільшилося навантаження й на тамтешні лікарні.  Ці медзаклади потребують підтримки, в тому числі – енергетичної.

– Допомога наших міжнародних партнерів – дорогого варта. І в матеріальному, і в моральному плані. Відчуття плеча друга – велика цінність, – додає Вячеслав Соколовий. – Заради того, щоб жителі Вінниччини та ті, кого російська агресія змусила шукати прихисток у нашій області, почувалися захищеними та отримували якісні послуги, і надалі працюватиме наш Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб і його партнери – вітчизняні та зарубіжні.

Генератори забезпечуватимуть безперебійне живлення в той час, коли буде відсутня електрика. Потужності генераторів вистачить для резервного електропостачання та забезпечить безперебійне надання медичних послуг пацієнтам.

Повернутись Створено: 6 березня 2023 року, 16:22

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація