Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Три місцеві ради Вінниччини відзначенні Урядом за кращі практики Роздрукувати

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України нагородило переможців всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування – 2013».
З Вінницької області лауреатами стали три місцеві ради. А саме: Вінницька міська рада (проект «Розширення інформаційного простору та створення умов для соціалізації та реабілітації людей з інвалідністю»); Хмільницька міська рада (проект «Створення інноваційної моделі надання нових видів соціальних послуг «Берегиня»); Тростянецька районна рада (проект «На зустріч людям»).
Усі вони перемогли у категорії «Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади». Загалом фіналістами конкурсу стали 41 орган місцевого самоврядування всіх рівнів з понад 260 учасників.

В Україні Конкурс впроваджується Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» вже другий рік поспіль. Проведення таких конкурсів є загальноєвропейською ініціативою, яку з 2012 року підтримує Україна як держава – член Ради Європи.

Повернутись Створено: 18 грудня 2013 року, 09:45 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація