Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Триває активна робота бюджетної комісії Вінницької обласної Ради в період пандемії Роздрукувати

9 липня під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутатів обласної Ради 7 скликання Владислава Роя та Андрія Вигонюка, заступника голови облдержадміністрації Олександра Піщика, керуючої справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко.

Враховуючи ініціативу депутата обласної Ради, голови постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадія Мазура та подання облдержадміністрації, головою обласної Ради видано розпорядження про скликання 44 сесії обласної Ради. У зв’язку з епідемічним станом в області голова обласної Ради Анатолій Олійник виступив перед членами комісії з пропозицією щодо необхідності об’єднання проєктів рішень. Він пояснив, що пленарне засідання сесії обласної Ради необхідно провести із дотриманням усіх санітарних правил та норм щодо запобігання інфекційним хворобам. Депутатами була підтримана ініціатива голови обласної Ради.

– Нам, як депутатам, необхідно бути надвідповідальними перед нашими виборцями, ми не повинні залишати незавершені напрацювання нашим депутатським корпусом, а маємо докласти усіх зусиль, щоб дати їм «хід» – направити звернення депутатів до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, – зазначив голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк ознайомив членів комісії з проєктом рішення «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо недопустимості і перегляду мовного законодавства». У зверненні йдеться про те, що спроби обмежити використання української мови у публічній сфері є політичною диверсією проти України, української нації та кожного українця.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик надав інформацію депутатам обласної Ради щодо виконання будівельних робіт на Вінниччині. Зокрема поінформував про масштабну розбудову якісної інфраструктури України – проєкт «Велике будівництво».

За ініціативи депутата обласної Ради 7 скликання Сергія Лановика та одноголосної підтримки членів постійної комісії розглянуто проєкт рішення «Про зміни до структури та штатної чисельності обласної Ради та її виконавчого апарату». Проєкт стосується скорочення посади заступника голови обласної Ради.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив зі змінами до проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік». З обласного бюджету заплановано виділення коштів для  придбання спеціальних автомобілів для оперативних бригад управління Національної поліції у Вінницькій області.

Голова комісії Геннадій Мазур вніс пропозицію щодо додаткового виділення коштів з обласного бюджету за рахунок зменшення вільного залишку коштів обласного бюджету Управлінню Служби безпеки України у Вінницькій області на придбання військового майна, спеціальних засобів, паливно-мастильних матеріалів та інших матеріально-технічних засобів для потреб оперативно-службової діяльності, проведення контррозвідувальних заходів з метою запобігання, виявлення, припинення і розкриття розвідувально-підривної діяльності проти України юридичними та фізичними особами, які знаходяться на території Вінницької області. Цю пропозицію голови постійної комісії  одноголосно підтримали усі депутати.

З протоколом та висновками 152-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 9 липня 2020 року, 15:45 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація