Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Триває оновлення музею Миколи Леонтовича в Марківці Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради Ігор Хміль організував та профінансував  архітектурно-декоративне зовнішнє освітлення музею видатного українського композитора.

Про це та інші напрями співпраці було домовлено під час депутатського дня у Теплицькому районі. Тоді, у супроводі завідувача філії Ольги Прокопенко, Ігор Вікторович ознайомився з історією проведення реконструкції будівлі, ознайомився з новою експозицію та залишив запис у книзі відвідувачів музею. Під час розмови з Ольгою Прокопенко було вирішено підтримати та удосконалити матеріально-технічну базу музею. І якщо внутрішні роботи виконані на високому професійно-мистецькому рівні, то зовнішнє облаштування потребувало нових технологічних рішень.

Музей Миколи Леонтовича знаходиться в селі Марківка, на перетині вулиці Леонтовича та міжміської траси, неподалік ставка, тому Ігор Вікторович звернув увагу на зовнішню презентабельність оновленого музею. Було прийнято рішення зробити декоративну підсвітку всього фасаду будівлі, аби подорожуючі вже при під’їзді бачили красу та вишуканість цього музею.

Ігор Вікторович запросив спеціалістів, які в досить короткий термін зробили необхідні підрахунки та встановили нове освітлення. Надійні та стильні світлодіодні світильники і прожектори зараз освітлюють всю прилеглу територію музею. Окрім того, що сучасні світлодіодні світильники, встановлені на фасаді та світлодіодні прожектори на високому ганку музею, приносять відчутну економію, вони також мають тривалий термін роботи, надійні у використанні, не потребують спеціальної утилізації та стабільно працюють за будь-яких природних умов.

Найближчим часом Ігор Хміль планує також посприяти у встановленні зовнішнього звукового обладнання, аби музичні шедеври Леонтовича лунали не лише в приміщенні музею, а й в околиці населеного пункту. Територія навколо оновленого музею варта того, щоб стати центром проведення культурно-мистецьких заходів та акцій талановитих людей Поділля і України.

Нагадаємо, оновлена експозиція музею українського композитора, хорового диригента та громадського діяча Миколи Леонтовича була відкрита для відвідувачів 22 серпня 2016 року, в 100-у річницю першого виконання «Щедрика».

 

Повернутись Створено: 31 жовтня 2016 року, 14:30 Переглядів: 1310

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація