7 грудня о 13:00 в приміщенні обласної Ради ( 2-й поверх, сесійна зала) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий: «Шаргородська районна лікарня має стати опорною»

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у першій сесії Шаргородської міської ради 8 скликання, яка відбулась 2 грудня. Він привітав новообраних депутатів і міського голову Володимира Барецького з початком роботи, а також депутатку міської ради Катерину Кедик з обранням на посаду секретаря міської ради. Вячеслав Петрович за ....

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

Триває оновлення музею Миколи Леонтовича в Марківці Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради Ігор Хміль організував та профінансував  архітектурно-декоративне зовнішнє освітлення музею видатного українського композитора.

Про це та інші напрями співпраці було домовлено під час депутатського дня у Теплицькому районі. Тоді, у супроводі завідувача філії Ольги Прокопенко, Ігор Вікторович ознайомився з історією проведення реконструкції будівлі, ознайомився з новою експозицію та залишив запис у книзі відвідувачів музею. Під час розмови з Ольгою Прокопенко було вирішено підтримати та удосконалити матеріально-технічну базу музею. І якщо внутрішні роботи виконані на високому професійно-мистецькому рівні, то зовнішнє облаштування потребувало нових технологічних рішень.

Музей Миколи Леонтовича знаходиться в селі Марківка, на перетині вулиці Леонтовича та міжміської траси, неподалік ставка, тому Ігор Вікторович звернув увагу на зовнішню презентабельність оновленого музею. Було прийнято рішення зробити декоративну підсвітку всього фасаду будівлі, аби подорожуючі вже при під’їзді бачили красу та вишуканість цього музею.

Ігор Вікторович запросив спеціалістів, які в досить короткий термін зробили необхідні підрахунки та встановили нове освітлення. Надійні та стильні світлодіодні світильники і прожектори зараз освітлюють всю прилеглу територію музею. Окрім того, що сучасні світлодіодні світильники, встановлені на фасаді та світлодіодні прожектори на високому ганку музею, приносять відчутну економію, вони також мають тривалий термін роботи, надійні у використанні, не потребують спеціальної утилізації та стабільно працюють за будь-яких природних умов.

Найближчим часом Ігор Хміль планує також посприяти у встановленні зовнішнього звукового обладнання, аби музичні шедеври Леонтовича лунали не лише в приміщенні музею, а й в околиці населеного пункту. Територія навколо оновленого музею варта того, щоб стати центром проведення культурно-мистецьких заходів та акцій талановитих людей Поділля і України.

Нагадаємо, оновлена експозиція музею українського композитора, хорового диригента та громадського діяча Миколи Леонтовича була відкрита для відвідувачів 22 серпня 2016 року, в 100-у річницю першого виконання «Щедрика».

 

Повернутись Створено: 31 жовтня 2016 року, 14:30 Переглядів: 1220

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація