Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Триває робоча нарада із головами райдержадміністрацій та головами міст обласного значення Роздрукувати

Сьогодні, 13 листопада, голова обласної Ради Анатолій Олійник бере участь у нараді із головами районних державних адміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

Перед початком зібрання Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації за підтримку військовослужбовців, що проходять службу в АТО, отримали депутат обласної Ради, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза та голова Гайсинської райдержадміністрації Владислав Уткін. 

В ході робочої зустрічі розглядають низку важливих питань. Зокрема,  військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату Олег Вінницький інформував про виконання планового завдання щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом та пропозиції щодо покращення роботи. Також ознайомив із аналізом виділення субвенцій для виконання прийнятих місцевими радами програм військово-патріотичного виховання та оборони області.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко доповідав про використання коштів субвенції на соціально-економічний розвиток. 

З питанням про втілення медичної реформи у Вінницькій області виступатиме директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

Також йтиметься про формування єдиного освітнього простору в області. Про це розповість заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Важливим питанням для обговорення заплановано питання щодо проведення відновлювальних робіт у с.Павлівка Калинівського району. Про ситуацію, яка наразі є в районі, розповідатиме заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник. Крім цього Василь Михайлович проінформує про передачу доріг загального користування місцевого значення в управління обласної державної адміністрації.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський в ході наради розповість про стан виконання місцевих бюджетів та погашення заборгованості із заробітної плати

Про роботу центрів надання адміністративних послуг у Вінницькій області говоритиме заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Насіковська.

Керівник Відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олег Левченко презентує проект оновленого Перспективного плану формування територій громад Вінниччини.

Повернутись Створено: 13 листопада 2017 року, 15:52 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація