Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Тростянеччина відзвітувала: з поставленими завданнями справилися Роздрукувати

Свій звіт за 2013 рік голова Тростянецької райдержадміністрації Олександр Кравченко розпочав з оголошення місцевого рекорду. Торік район зібрав понад 200 тисяч тонн зернових, тим самим вперше перетнувши відмітку «200». Добрі врожаї дозволили аграріям фінансово долучитися до розвитку соціальної сфери на селі. Так, в рамках укладених соціальних угод на об’єкти соцсфери було залучено 1,8 млн. грн.

Коштом районного бюджету та шляхом державно-партнерського співробітництва на заклади первинної ланки охорони здоров’я було виділено 1 млн. грн. На ремонт та обладнання центральної районної лікарні – 2,9 млн. грн., з них майже половина – позабюджетні. Крім того гарною підмогою для ЦРЛ став грант на 900 тис. грн., наданий Програмою людської безпеки «Кусаноне» Посольства Японії в Україні. До речі, грант було виграно у партнерстві з Міжнародною громадською організацією «Регіональний центр транскордонного співробітництва Єврорегіон «Дністер». Серед завдань для району на поточний рік – ремонт 3-х ФАПів і 3-х амбулаторій, 2-х відділень ЦРЛ та заміна вікон на пластикові.

В освітній галузі Тростянеччина мала торік проблеми з виплатою заробітної платні педагогам – борг сягав 5 млн. грн. За словами Олександра Кравченка, станом на тепер всі борги погашені шляхом надходження субвенції з державного бюджету (понад 3 млн. грн.) та використання надлишку районного бюджету. Протягом 2013 року тут, як і в решті районів області, займалися ремонтом дитсадків та шкіл, облаштовували внутрішні вбиральні, переобладнували котельні на сучасні технології. Завдання на 2014-й – вивести дві котельні з підвальних приміщень (торік вивели одну).

Суму коштів, залучених торік на зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури, начальник профільного обласного управління назвала «фантастичною» для Тростянецького району – 1,9 млн. грн.

Цьогоріч, відповідно до доручень облдержадміністрації, у районі займатимуться ремонтом доріг, централізованим водопостачанням, об’єктами спортивної інфраструктури.

 

 

Повернутись Створено: 6 лютого 2014 року, 16:22 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація