Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Тульчинський коледж культури обирав сьогодні директора Роздрукувати

Сьогодні, 30 травня, студенти та педагогічний колектив Тульчинського коледжу культури шляхом таємного голосування обирали керівника закладу. В бюлетені був лише один кандидат – Леонід Трачук.  

– За діючого директора Леоніда Трачука проголосували 80% студентів та педагогів Тульчинського коледжу культури, – прокоментувала секретар виборчої комісії Каріна Бочтейн. – Зі 159 виборців з’явилися на виборчій дільниці сьогодні 154 особи. 123 проголосували за Леоніда Трачука, 29 – проти і 2 бюлетені ми виявили зіпсованими.

Тульчинський коледж культури діє як комунальний заклад освіти Вінницької обласної Ради. Готує керівників творчих колективів та організаторів соціокультурної діяльності. Коледж один з найстаріших в Україні закладів освіти. Він почав своє існування 1930 року як технікум масової комуністичної освіти, який мав 2 відділення: організаційно-масове (готувало клубних працівників) і бібліотечне (готувало бібліотекарів середньої кваліфікації).

Леонід Данилович Трачук – заслужений працівник культури України, викладач-методист вищої категорії, здійснює організаційну та методичну роботу, автор методичних рекомендацій з фахових дисциплін, затверджених Методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв України, та публікацій збірника матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Історія становлення та перспективи розвитку духової музики в контексті національної культури України», постійний член журі Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців (ансамблів) на духових та ударних інструментах імені В. Старченка (місто Рівне).

Варто зазначити, кандидатура переможця виборів директора Тульчинського коледжу культури Леоніда Трачука вноситиметься на розгляд сесії обласної Ради. Рішення про затвердження обраного керівника закладу – за депутатами.

 

Повернутись Створено: 30 травня 2019 року, 18:23 Переглядів: 973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація