27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Тульчинський район – в трійці лідерів області Роздрукувати

7 лютого голова ОДА Іван Мовчан, заступники голови обласної Ради Ігор Кревський і Наталія Солейко, представники виконавчої та самоврядної гілок влади, громадські діячі району заслухали звітну доповідь щодо соціально-економічного розвитку за 2013 рік голови Тульчинської райдержадміністрації Анатолія Бузіка.

Протягом звітного періоду до загального фонду бюджету району надійшло 41586,2 тис. грн. власних і закріплених доходів, що становить 104,5% плану на рік затвердженого місцевими радами з урахуванням змін. В порівнянні з минулим роком надходження збільшились на 4355,4 тис. грн., або на 11,7%, при середньообласному зростанні на 6,9% – це 3 місце серед районів і міст обласного значення.

Анатолій Бузік детально проаналізував, які доручення вдалось виконати в галузях виробничої, соціально-економічної та культурної сфер району. Зокрема, виконано всі планові завдання у галузі охорони здоров’я, освіти, культури щодо покращення матеріально-технічної бази закладів: ФАПів, амбулаторій, шкіл, дитячих садочків, будинків культури та клубів.

Протягом року у районі, з найширшою в області мережею медичних закладів, здійснено ремонтні роботи в 7-ми амбулаторіях та 11-ти ФАПах на суму 2933,9 тис. грн. На виконання Постанови КМУ «Про затвердження порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» використано 201,68 тис. грн.

Виконано всі планові завдання щодо ремонтних робіт у шкільних і дошкільних закладах; регулярно здійснюється підвіз учнів до загальноосвітніх шкіл. Як зауважив Анатолій Бузік, на сьогодні першочерговим завданням для керівництва району є відновлення опалення після трагічних подій у Тульчинській загальноосвітній школі № 3.

В галузі культури – відремонтовано 26 закладів на загальну суму 1193.0 тис. грн. Всього на зміцнення матеріально-технічної бази використано 1553.4 тис. грн.

Є певні зрушення у галузі агропромислового комплексу. Валовий збір зернових та зернобобових за 2013 рік становить 155,6 тис. тонн, що на 45,5 тис. тонн більше в порівнянні з минулим роком. Також вдалось досягти зростання чисельності корів та збільшення посівних площ у всіх господарствах району.

Виконано всі заплановані роботи у житлово-комунальному господарстві. Одним з головних завдань районної влади на поточний рік є завершення газифікації всіх населених пунктів та забезпечення населення якісною питною водою.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський подякував керівництву та громадськості району за результати діяльності і позитивно відмітив ініціативність громад у вітчизняних та закордонних конкурсах і грантах щодо залучення додаткових коштів.

– Влада усвідомлює, що невирішених проблем ще багато, але беззаперечним є і той факт, що вони успішно вирішуються. Приємно відзначити, що копітка діяльність, яку проводить обласна Рада щодо стратегії розвитку територіальних громад, у вашому районі дає певні результати. Ви подали 16 проектів, з них 6 – на Всеукраїнський конкурс, – наголосив І. Кревський.

Він також повідомив, що на сьогодні у «Регіональному ресурсно-інформаційному центрі розвитку громад» при Вінницькій обласній Асоціації органів місцевого самоврядування розроблено понад 80 тем закордонних грантів і закликав громадськість району долучатися до активної участі у їх написанні.

Ігор Кревський зазначив, що наради в такому форматі для того й проводяться, аби почути нагальні проблеми жителів громад та спільно їх вирішувати.

Повернутись Створено: 8 лютого 2014 року, 15:23 Переглядів: 2177

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація