27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Тульчину, що на Вінниччині – 409 років Роздрукувати

17 вересня жителі та гості міста Тульчин взяли участь в урочистих заходах з нагоди 409 річниці його утворення. На святкування Дня міста приїхали поважні та багаточисельні гості. Серед них – перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутати обласної Ради Владислав Рой, Дмитро Копера, Андрій Мельник, народний депутат України Іван Спориш, голова Тульчинської районної ради Олексій Авраменко, голова райдержадміністрації Микола Підболячний, представники Тульчинського земляцтва, сільські та селищні голови району.

– Місто Тульчин має вікову історію, яка переплелася в долях багатьох видатних людей, що народилися або жили на цій благодатній землі. Саме від вас, шановні мешканці міста, нині залежить доля вашого міста, його процвітання. Сім’я, родина, Батьківщина – головні цінності, якими повинна жити кожна людина. Бережіть своє рідне місто, нехай Тульчин  ніколи не зникне з мапи нашої країни України,  – зазначила у своїй промові Людмила Михайлівна.

Кращі учні навчальних закладів підняли прапор міста, а депутати міської ради поклали квіти до історичних пам’яток Тульчина. Також містяни та гості свята вшанували хвилиною мовчання бійців неоголошеної війни на Сході України, які віддали своє життя за кращу долю свого народу і своєї країни.

Керівництво області та району нагородили найкращих трудівників міста з нагоди свята. Міський голова Валерій Весняний разом з депутатським корпусом  міської ради привітали та вручили Подяки і Почесні грамоти кращим в різних номінаціях, в тому числі і учням навчальних закладів за зразкове навчання та активну громадську позицію в шкільному самоврядуванні.  Від Тульчинського земляцтва перед містянами виступили Василь Подолян та Ігор Біланов, а від сільських та селищних голів – селищний голова Томашполя Валерій Немировський.

Місцеві творчі колективи, співаки, вихованці музичних закладів привітали мешканців Тульчина святковими номерами, піснями та танцями. Загалом урочистості розраховані на два дні та закінчаться IX традиційним турніром з рукопашного бою, присвяченим 409-річниці Тульчина.

Повернутись Створено: 18 вересня 2016 року, 16:31 Переглядів: 1928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація