Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Тульчину, що на Вінниччині – 409 років Роздрукувати

17 вересня жителі та гості міста Тульчин взяли участь в урочистих заходах з нагоди 409 річниці його утворення. На святкування Дня міста приїхали поважні та багаточисельні гості. Серед них – перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутати обласної Ради Владислав Рой, Дмитро Копера, Андрій Мельник, народний депутат України Іван Спориш, голова Тульчинської районної ради Олексій Авраменко, голова райдержадміністрації Микола Підболячний, представники Тульчинського земляцтва, сільські та селищні голови району.

– Місто Тульчин має вікову історію, яка переплелася в долях багатьох видатних людей, що народилися або жили на цій благодатній землі. Саме від вас, шановні мешканці міста, нині залежить доля вашого міста, його процвітання. Сім’я, родина, Батьківщина – головні цінності, якими повинна жити кожна людина. Бережіть своє рідне місто, нехай Тульчин  ніколи не зникне з мапи нашої країни України,  – зазначила у своїй промові Людмила Михайлівна.

Кращі учні навчальних закладів підняли прапор міста, а депутати міської ради поклали квіти до історичних пам’яток Тульчина. Також містяни та гості свята вшанували хвилиною мовчання бійців неоголошеної війни на Сході України, які віддали своє життя за кращу долю свого народу і своєї країни.

Керівництво області та району нагородили найкращих трудівників міста з нагоди свята. Міський голова Валерій Весняний разом з депутатським корпусом  міської ради привітали та вручили Подяки і Почесні грамоти кращим в різних номінаціях, в тому числі і учням навчальних закладів за зразкове навчання та активну громадську позицію в шкільному самоврядуванні.  Від Тульчинського земляцтва перед містянами виступили Василь Подолян та Ігор Біланов, а від сільських та селищних голів – селищний голова Томашполя Валерій Немировський.

Місцеві творчі колективи, співаки, вихованці музичних закладів привітали мешканців Тульчина святковими номерами, піснями та танцями. Загалом урочистості розраховані на два дні та закінчаться IX традиційним турніром з рукопашного бою, присвяченим 409-річниці Тульчина.

Повернутись Створено: 18 вересня 2016 року, 16:31 Переглядів: 1354

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація