13 травня, у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання постійних комісій: о 12.00 – з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів, о 14.00 – з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури

 

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Турбівська громада ухвалила Стратегію розвитку 2030 Роздрукувати

На сесії Турбівської селищної ради 28 квітня депутати ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року. Участь у сесії взяли депутатка обласної Ради Олена Мілієнко та заступник начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради Володимир Шевчук.

Селищний голова Ігор Соць зазначив, що жителі Турбівської селищної громади прагнуть, перш за все, відчути зміни на краще у своєму повсякденному житті.

- Для цього нам потрібен новий творчий підхід до вирішення питань. Стратегічне планування розвитку Турбівської територіальної громади, який включає в себе розвиток економічної і соціальної сфери, створення сучасних умов для комфортного проживання та творчого розвитку кожного мешканця - саме такий відповідальний крок і зробила робоча група, до якої увійшли ініціативні люди нашої громади, - сказав Ігор Соць.

Через десять років мешканці бачать свою громаду такою, в якій хочеться жити, працювати, відпочивати. Це територія щасливих людей в центральній частині Вінниччини, з чистим довкіллям, розвиненою соціальною інфраструктурою.

Жителі громади визначили у Стратегії 5 головних цілей:

1. Економічний добробут громади

2. Розвинена інфраструктура на засадах сталого розвитку

3. Якісна дошкільна та загальна середня освіта в громаді

4. Фізичний та психологічний добробут громади

 5. Соціальне зближення та безпечна громада

Депутатка Олена Мілієнко привітала депутатів і мешканців громади з ухваленням стратегічного плану розвитку.

- Насправді у кожного з вас є великі можливості, щоб зробити життя в громаді комфортнішим. Звичайно, перед вами багато проблемних питань. Але щоб ці проблеми вирішити, потрібно бачити, куди ми йдемо. Для цього і ухвалюється Стратегія розвитку, поетапно визначаються дії, спрямовані на усунення проблем, а також на поліпшення життя у територіальній громаді, - звернулася до депутатів Олена Мілієнко. - Плідної вам роботи!  У нас єдина мета – розвиток нашої громад, області, країни.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 29 квітня 2021 року, 10:43 Переглядів: 500

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація