Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Туристична галузь Роздрукувати

Обласна влада закликає туристичних підприємств активніше використовувати можливості Вінницького аеропорту

На зустрічі з представниками провідних туристичних операторів області заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв закликав до активного використання можливостей Вінницького аеропорту, з якого минулого тижня відбувся перший туристичний рейс до Чорногорії.

- Ми будемо рекламувати вашу діяльність, сприяючи розвитку аеропорту, – зазначив він, - оскільки ми є патріотами нашого міста та області, то повинні докласти максимум зусиль для організації якісної роботи аеропорту, щоб туристи з сусідніх областей також користувались ним.

Він підкреслив, що влада, підприємці та представники ЗМІ є у даному питанні партнерами, відповідно мають вказувати один одному на їх недоліки у роботі. Керівництво аеропорту звернулось з проханням надати пропозиції щодо кращої роботи аеропорту, таким чином, щоб він був максимально зручним для пасажирів.

Підприємці висловили бажання активніше рекламувати пропозицію аеропорту серед потенційних клієнтів, а також виразили побажання щодо організації трансферу Вінниця-Гавришівка та рекламної діяльності такого туру в комунальних ЗМІ.

 

Повернутись Створено: 22 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1086

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація