Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Турнір спортивного протиборства пройшов у Тростянці Роздрукувати

Щороку обласна федерація рукопашного бою проводить турніри на звання найсильніших, наймужніших та найвитриваліших хлопців і дівчат, які тренуються  в спортивних клубах області. Цими вихідними такий турнір був проведений у Тростянці на базі спорткомплексу «Колос».  Господарями турніру стали вихованці спортклубу з рукопашного бою на честь преподобного Іллі Муромця на чолі з керівником Андрієм Ковалем.

До проведення турніру долучився заступник голови обласної Ради Ігор Хміль.

– Не міг не долучитися до благородної праці голови Ілляшівського спортклубу Андрія Коваля в організації і проведенні обласного турніру, приуроченого святкуванню 1030-ліття хрещення Русі. Медалі і нагороди для юнаків і дівчат – то шанування за їхнє прагнення до перемоги! Вітаю переможців і учасників, бо кожен із них — то честь, і доблесть нашого народу! – зазначив на своїй сторінці в соцмережі Ігор Хміль.

– Наш клуб діє з 2015 року. За цей час маємо високі спортивні результати наших вихованців. Але особливістю нашого спортклубу є не лише спортивна, а й військова підготовка. Наші хлопці і дівчата займаються стрілковою підготовкою, десантуванням, парашутною підготовкою. Пишаємося тим, що зараз троє наших вихованців навчаються у вищих військових навчальних закладах. Маємо чималий авторитет серед батьків, які віддають у наш клуб свої дітей. Наприклад, у нашому клубі хочуть навчатися діти з інших населених пунктів Тростянецького району. Тож маємо плани про можливе відкриття філії, – поділився планами на майбутнє тренер клубу Максим Козачок.

Турнір прийняв 101 учасника з Вінниці, Погребища, Ілляшівки, Турбова, Липовця, Крижополя і Чечельника. У ході турніру розігрувалися 30 комплектів нагород. Бої тривали до пізнього вечора, і спортивні вболівальники стали свідками спортивного напруження, точних ударів і влучних контратак учасників різних вікових і вагових категорій.

За результатами поєдинків першість у командному заліку дісталася юним спортсменам із Липовця, вони повезли додому найбільшу кількість нагород. Другу сходинку посіли спортсмени з Крижополя, третю – з Чечельника.

Повернутись Створено: 19 грудня 2018 року, 14:41 Переглядів: 675

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація