Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Творча інтелігенція виступає за соборну, незалежну, єдину Україну Роздрукувати

21 січня під головуванням українського поета, публіциста, драматурга, громадського діяча Михайла Каменюка відбулася зустріч із творчою інтелігенцією, науковцями, краєзнавцями, істориками, письменниками. Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь у зібранні. Головна мета заходу – це дискусія до Дня Соборності України, обговорення основаних віх історії країни з дня її становлення, повторення історичних реалій 20-х років минулого сторіччя із сьогоденням.

Відомі краєзнавці, викладачі, науковці виступили перед молодими талантами області та розповіли про основні етапи становлення незалежності України.

Заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Лазаренко окреслив основні напрями, що необхідно розвивати та реалізовувати на теренах Вінниччини задля виховання молоді та залучення її до вивчення та вшанування історичних подій, що відбувалися в минулому столітті та відбуваються в теперішній час.

Людмила Щербаківська розповіла присутнім про свою поїздку в Луганську область, зустріч з бійцями, їх патріотичне налаштування на перемогу України у нелегкій боротьбі за свою незалежність. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих під час Революції гідності та військових дій на сході країни.

Довідково: 22 січня о 10.30 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні, о 12.00 у Вінницькій обласній філармонії «Плеяда» – урочистості  з нагоди відзначення на Вінниччині Дня Соборності України.

Повернутись Створено: 21 січня 2016 року, 18:05 Переглядів: 1189

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація