27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Творча інтелігенція виступає за соборну, незалежну, єдину Україну Роздрукувати

21 січня під головуванням українського поета, публіциста, драматурга, громадського діяча Михайла Каменюка відбулася зустріч із творчою інтелігенцією, науковцями, краєзнавцями, істориками, письменниками. Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь у зібранні. Головна мета заходу – це дискусія до Дня Соборності України, обговорення основаних віх історії країни з дня її становлення, повторення історичних реалій 20-х років минулого сторіччя із сьогоденням.

Відомі краєзнавці, викладачі, науковці виступили перед молодими талантами області та розповіли про основні етапи становлення незалежності України.

Заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Лазаренко окреслив основні напрями, що необхідно розвивати та реалізовувати на теренах Вінниччини задля виховання молоді та залучення її до вивчення та вшанування історичних подій, що відбувалися в минулому столітті та відбуваються в теперішній час.

Людмила Щербаківська розповіла присутнім про свою поїздку в Луганську область, зустріч з бійцями, їх патріотичне налаштування на перемогу України у нелегкій боротьбі за свою незалежність. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих під час Революції гідності та військових дій на сході країни.

Довідково: 22 січня о 10.30 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні, о 12.00 у Вінницькій обласній філармонії «Плеяда» – урочистості  з нагоди відзначення на Вінниччині Дня Соборності України.

Повернутись Створено: 21 січня 2016 року, 18:05 Переглядів: 1513

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація