Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Творча інтелігенція виступає за соборну, незалежну, єдину Україну Роздрукувати

21 січня під головуванням українського поета, публіциста, драматурга, громадського діяча Михайла Каменюка відбулася зустріч із творчою інтелігенцією, науковцями, краєзнавцями, істориками, письменниками. Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь у зібранні. Головна мета заходу – це дискусія до Дня Соборності України, обговорення основаних віх історії країни з дня її становлення, повторення історичних реалій 20-х років минулого сторіччя із сьогоденням.

Відомі краєзнавці, викладачі, науковці виступили перед молодими талантами області та розповіли про основні етапи становлення незалежності України.

Заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Лазаренко окреслив основні напрями, що необхідно розвивати та реалізовувати на теренах Вінниччини задля виховання молоді та залучення її до вивчення та вшанування історичних подій, що відбувалися в минулому столітті та відбуваються в теперішній час.

Людмила Щербаківська розповіла присутнім про свою поїздку в Луганську область, зустріч з бійцями, їх патріотичне налаштування на перемогу України у нелегкій боротьбі за свою незалежність. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих під час Революції гідності та військових дій на сході країни.

Довідково: 22 січня о 10.30 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні, о 12.00 у Вінницькій обласній філармонії «Плеяда» – урочистості  з нагоди відзначення на Вінниччині Дня Соборності України.

Повернутись Створено: 21 січня 2016 року, 18:05 Переглядів: 1299

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація