27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Творча зустріч Роздрукувати

В обласній Раді побували артисти радянського кіно

13 серпня працівники апаратів обласної Ради та облдержадміністрації взяли участь у творчій зустрічі із народним артистом Росії, кінорежисером Родіоном Нахапетовим та відомим актором, режисером, заслуженим артистом Росії Борисом Токарєвим. Участь у зустрічі планувала й заслужена артистки Росії Людмила Гладунко, однак робочий графік не дозволив акторці її здійснити.

Усі артисти перебувають у Вінниці у зв’язку із проведенням ХХІ Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела». На заході артисти давали майстер-класи учасникам, які захоплюються кіно- і телефільмами, теле- і радіопрограмами, фотографією.
Користуючись нагодою, голова облради Сергій Татусяк запросив артистів Росії в обласну Раду, зробивши таким чином приємний подарунок працівникам апаратів облради та облдержадміністрації.
– Це честь поспілкуватися з такими артистами. Особливо це корисна нагода для учасників фестивалю – дітей, молоді. Адже вони можуть почерпнути в акторів не тільки ази професії, а й ази життя, – зауважив С.Татусяк.
Борис Токарєв високо оцінив організацію фестивалю «Кришталеві джерела», зауваживши, що в Російській Федерації подібного заходу для дітей немає.
– Наскільки я знаю, цього року фестивалю 21 рік. Я здивований, що в Україні так працюють з дітьми. Я побачив багато талантів і зрозумів, що у нас є майбутнє. Крім того, в ознайомленні з конкурсною програмою мене не покидало відчуття дивовижного відкриття – зазначив Б.Токарєв.
Родіон Нахапетов відкрив таємницю, що хотів би наступного року привезти на «Кришталеві джерела» доросле кіно, настільки народного артиста вразила атмосфера фестивалю.
– Цей фестиваль корисний не тільки дітям, а й дорослим. Тому що він нас, дорослих, робить чистішими (недарма ж його назва «Кришталеві джерела»), відкриває очі на багато речей, на які ми дивилися «замиленими» очима, – сказав Родіон Нахапетов.
У ході зустрічі актори розповідали про свої ролі, режисерські роботи, роздумували про українське кіно про феномен успішної людини, а також самі ставили запитання залу. По завершенні зустрічі всі охочі могли сфотографуватися з виконавцями ролей улюблених кіногероїв та взяти автографи.

Довідково: Токарєв Борис Васильович (20 серпня 1947, Кісєльово, Калузька область, РСФСР) – російський актор, режисер. Заслужений артист Росії (1976). Знімається у кіно з 1959 р. (фільми: «Синій зошит», «Гарячий сніг», «А зорі тут тихі…» та ін.). Найпопулярніша роль Саньки Григорьєва у фільмі «Два капітани» (1976).
Нахапетов Родіон Рафаїлович (21 січня 1944 р.) - російський актор, кінорежисер. Народний артист Росії (1985). Грав інженера Гєну у стрічці «Живе такий хлопець», Леніна у дилогії «Серце матері» і «Вірність матері», Потоцького в кінокартині «Раба кохання». Поставив згодом фільми: «З тобою і без тебе» (1974), «Вороги» (1978), «Не стріляйте в білих лебедів» (1980), «Парасолька для наречених» (1986) тощо.
Людми́ла Миха́йловна Гладунко́ (31 травня 1947 року) – російська актриса кіно, кінорежисер, сценарист. Заслужена артистка Російської Федерації (1996).

 

 

Повернутись Створено: 13 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1047

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація