Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Творчі колективи з усієї Вінниччини приїхали на святкування Дня незалежності Роздрукувати

З нагоди святкування 25-річниці незалежності України, представники усіх районів Вінниччини розгорнули на Європейській площі в обласному центрі виставкову експозицію «Україна  - від витоків до сьогодення», а також організували містечко майстрів «Мистецька толока».

До уваги вінничан та гостей міста представлено святкове дійство з вишитими сорочками, рушниками, дідухами і запашною випічкою.

Серед робіт, які презентували районні делегації, – писанки, глиняний посуд, плетені обереги, ляльки-мотанки, духмяні короваї. Запальні музики розважають перехожих ритмами української польки.

Впродовж дня на Європейській площі також тривав IX обласний фестиваль народної творчості «Скарби Поділля», у якому взяли участь усі райони області. В рамках фестивалю  пройшов концерт творчих колективів Вінниччині «Україна – у кожному серці».

Увечері тут розпочнеться мистецький проект «Молодь за майбутнє України» та сольний концерт Заслуженого артиста України Станіслава Городинського «Роде мій, славетний, український».

Повернутись Створено: 23 серпня 2016 року, 14:48 Переглядів: 933

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація