Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Творчі колективи з усієї Вінниччини приїхали на святкування Дня незалежності Роздрукувати

З нагоди святкування 25-річниці незалежності України, представники усіх районів Вінниччини розгорнули на Європейській площі в обласному центрі виставкову експозицію «Україна  - від витоків до сьогодення», а також організували містечко майстрів «Мистецька толока».

До уваги вінничан та гостей міста представлено святкове дійство з вишитими сорочками, рушниками, дідухами і запашною випічкою.

Серед робіт, які презентували районні делегації, – писанки, глиняний посуд, плетені обереги, ляльки-мотанки, духмяні короваї. Запальні музики розважають перехожих ритмами української польки.

Впродовж дня на Європейській площі також тривав IX обласний фестиваль народної творчості «Скарби Поділля», у якому взяли участь усі райони області. В рамках фестивалю  пройшов концерт творчих колективів Вінниччині «Україна – у кожному серці».

Увечері тут розпочнеться мистецький проект «Молодь за майбутнє України» та сольний концерт Заслуженого артиста України Станіслава Городинського «Роде мій, славетний, український».

Повернутись Створено: 23 серпня 2016 року, 14:48 Переглядів: 1287

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація