Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Творчі вінничани провели концерт у військовому шпиталі Роздрукувати

15 юних вихованців самодіяльної студії «Кураж» виступили перед бійцями АТО, які лікуються у Військово-медичному центрі ВПС України. Концерт відбувся у річницю створення колективу.

 - Самодіяльна студія «Кураж» у свій п’ятий день народження підготувала невеличкий концерт для бійців, які лікуються тут, - розповіла про концерт голова благодійного фонду «Миротворець України» та координатор госпітальних волонтерів Олена Верлан. - Насправді, їх можна назвати концертними благодійниками, адже цей концерт  за рахунком вже третій,  який студія організувала та провела для поранених. У нашому шпиталі є традиція проводити  дні професійності – тобто, ми даємо можливість проявити свої таланти акторам, перукарям, пекарям та представникам інших професій. Подібні заходи  проходять з 2014 року.

До медичного закладу завітала депутат обласної Ради Людмила Станіславенко. Вона привітала творчий колектив та презентувала  начальнику Військово-медичного центру Центрального регіону Військово-повітряних сил України Сергію Петруку фото, зроблені Сергієм Лойком в Донецькому аеропорту.

- Я хочу подякувати вашому творчому колективу за такий чудовий концерт, - розповіла Людмила Анатоліївна. – Ваші пісні надихають та сповнюють позитивними емоціями. Вдячна вам за ваш патріотизм та бажання дарувати прекрасне. Хочу привітати вас із вашим маленьким творчим ювілеєм, побажати розвитку та процвітання.

Госпітальна волонтерка, присутня на заході, зазначила, що кількість поранених  останнім часом зменшується.

- Нині є 25 хлопців, які лікуються у цьому центрі, - зауважила вона. – Дякувати Богу, в реанімаційному відділенні, ми не маємо бійців, є лежачі в хірургічному відділенні. Проте, порівнюючи з 2014-2015 роками, кількість хлопців в рази менша.

Художній керівник студії «Кураж» Юлія Даценко зазначила, що до концерту долучилось 15 артистів.

- Переважно у нашій студії займаються діти, є і люди старшого віку, - повідомила Юлія Даценко. – Концерти ми тут проводимо не вперше, а у день народження студії вирішили організувати великий концерт.

Після урочистої частини Людмила Станіславенко привітала юних виконавців та передала їм смачні подарунки.

Повернутись Створено: 24 лютого 2017 року, 16:43 Переглядів: 896

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація