Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Творчий потенціал Тульчинського району є унікальним на Вінниччині Роздрукувати

Було наголошено на нараді 24 липня, на якій заслуховували звітну доповідь голови Тульчинської райдержадміністрації Анатолія Бузіка. У зібранні взяли участь голова ОДА Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, адміністративний та депутатський корпус області й району, громадські діячі, представники територіальних громад, а також Архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан.

У своєму звіті щодо виконання доручення голови ОДА з соціально-економічного розвитку Анатолій Бузік детально проаналізував, які доручення вдалось виконати в галузях виробничої та соціально-культурної сфер району. Зокрема, виконані всі планові завдання у галузі охорони здоров’я, освіти, культури щодо покращення матеріально-технічної бази закладів: ФАПів, амбулаторій, шкіл, дитячих садочків, будинків культури та клубів.

У І півріччі здійснено ремонтні роботи в 7 амбулаторіях на суму 751,8 тис. грн. та 6 ФАПах на суму 382,1 тис.грн. Розпочато ремонтні роботи у 3 ФАПах на суму 12,0 тис. грн.

Виконано всі планові завдання щодо ремонтних робіт у шкільних і дошкільних закладах у підготовці до нового навчального року.

Відремонтовано 13 закладів культури на загальну суму 145,4 тис.грн. Зміцнено матеріально-технічну базу закладів культури району на 24,9 тис.грн.

Особлива увага була приділена розвитку і підтримці творчих колективів. Як зазначила начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, творчий потенціал Тульчинського району є унікальним на Вінниччині.

Певні зрушення відбулись і в галузі агропромислового комплексу. Вдалось досягти зростання чисельності ВРХ та збільшення посівних площ по всіх категоріях господарств.

У житлово-комунальному господарстві також виконані всі доручення голови ОДА, проте залишається невпорядкованим облаштування сміттєзвалищ. Іван Мовчан закликав керівництво району і очільників всіх територіальних громад звернути особливу увагу на вирішення цієї проблеми й активніше долучитися до участі в заходах у впорядкуванні своїх населених пунктів.

Досвідом своєї роботи в територіальній громаді присутніми поділився Крищинецький сільський голова Василь Семенюк. Він повідомив, що завдяки участі у різних конкурсах і проектах розвитку територіальних громад за 3 останніх роки їм вдалося залучити 1,2 млн. грн.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський також закликав присутніх працювати в напрямку залучення громад до активної участі в конкурсах проектів та написанні грантів і розповів про результати діяльності обласної Ради щодо напрацювань у питанні впровадження реформи місцевого самоврядування та розробки обласної стратегії розвитку.

– Обласна Рада на чолі з її головою Сергієм Татусяком взяли на себе завдання – проведення просвітницької роботи серед населення і пробудження ініціативи кожного жителя. І сьогодні приємно відмічати результати нашої діяльності. Із 707-ми територіальних громад області 652 прийняли стратегію розвитку своєї території, – зазначив І. Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради також повідомив про створення «Регіонального ресурсно-інформаційного центру розвитку громад» при Вінницькій обласній Асоціації органів місцевого самоврядування, який буде надавати консультації та всебічну допомогу у написанні грантів та проектів всім територіальним громадам Вінниччини.

Повернутись Створено: 25 липня 2013 року, 14:23 Переглядів: 1007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація