30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

    Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

  • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

  • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

    19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

Творчий потенціал Тульчинського району є унікальним на Вінниччині Роздрукувати

Було наголошено на нараді 24 липня, на якій заслуховували звітну доповідь голови Тульчинської райдержадміністрації Анатолія Бузіка. У зібранні взяли участь голова ОДА Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, адміністративний та депутатський корпус області й району, громадські діячі, представники територіальних громад, а також Архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан.

У своєму звіті щодо виконання доручення голови ОДА з соціально-економічного розвитку Анатолій Бузік детально проаналізував, які доручення вдалось виконати в галузях виробничої та соціально-культурної сфер району. Зокрема, виконані всі планові завдання у галузі охорони здоров’я, освіти, культури щодо покращення матеріально-технічної бази закладів: ФАПів, амбулаторій, шкіл, дитячих садочків, будинків культури та клубів.

У І півріччі здійснено ремонтні роботи в 7 амбулаторіях на суму 751,8 тис. грн. та 6 ФАПах на суму 382,1 тис.грн. Розпочато ремонтні роботи у 3 ФАПах на суму 12,0 тис. грн.

Виконано всі планові завдання щодо ремонтних робіт у шкільних і дошкільних закладах у підготовці до нового навчального року.

Відремонтовано 13 закладів культури на загальну суму 145,4 тис.грн. Зміцнено матеріально-технічну базу закладів культури району на 24,9 тис.грн.

Особлива увага була приділена розвитку і підтримці творчих колективів. Як зазначила начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, творчий потенціал Тульчинського району є унікальним на Вінниччині.

Певні зрушення відбулись і в галузі агропромислового комплексу. Вдалось досягти зростання чисельності ВРХ та збільшення посівних площ по всіх категоріях господарств.

У житлово-комунальному господарстві також виконані всі доручення голови ОДА, проте залишається невпорядкованим облаштування сміттєзвалищ. Іван Мовчан закликав керівництво району і очільників всіх територіальних громад звернути особливу увагу на вирішення цієї проблеми й активніше долучитися до участі в заходах у впорядкуванні своїх населених пунктів.

Досвідом своєї роботи в територіальній громаді присутніми поділився Крищинецький сільський голова Василь Семенюк. Він повідомив, що завдяки участі у різних конкурсах і проектах розвитку територіальних громад за 3 останніх роки їм вдалося залучити 1,2 млн. грн.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський також закликав присутніх працювати в напрямку залучення громад до активної участі в конкурсах проектів та написанні грантів і розповів про результати діяльності обласної Ради щодо напрацювань у питанні впровадження реформи місцевого самоврядування та розробки обласної стратегії розвитку.

– Обласна Рада на чолі з її головою Сергієм Татусяком взяли на себе завдання – проведення просвітницької роботи серед населення і пробудження ініціативи кожного жителя. І сьогодні приємно відмічати результати нашої діяльності. Із 707-ми територіальних громад області 652 прийняли стратегію розвитку своєї території, – зазначив І. Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради також повідомив про створення «Регіонального ресурсно-інформаційного центру розвитку громад» при Вінницькій обласній Асоціації органів місцевого самоврядування, який буде надавати консультації та всебічну допомогу у написанні грантів та проектів всім територіальним громадам Вінниччини.

Повернутись Створено: 25 липня 2013 року, 14:23 Переглядів: 1101

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація