3 грудня об 11.00, в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури   

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Творчий потенціал Тульчинського району є унікальним на Вінниччині Роздрукувати

Було наголошено на нараді 24 липня, на якій заслуховували звітну доповідь голови Тульчинської райдержадміністрації Анатолія Бузіка. У зібранні взяли участь голова ОДА Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, адміністративний та депутатський корпус області й району, громадські діячі, представники територіальних громад, а також Архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан.

У своєму звіті щодо виконання доручення голови ОДА з соціально-економічного розвитку Анатолій Бузік детально проаналізував, які доручення вдалось виконати в галузях виробничої та соціально-культурної сфер району. Зокрема, виконані всі планові завдання у галузі охорони здоров’я, освіти, культури щодо покращення матеріально-технічної бази закладів: ФАПів, амбулаторій, шкіл, дитячих садочків, будинків культури та клубів.

У І півріччі здійснено ремонтні роботи в 7 амбулаторіях на суму 751,8 тис. грн. та 6 ФАПах на суму 382,1 тис.грн. Розпочато ремонтні роботи у 3 ФАПах на суму 12,0 тис. грн.

Виконано всі планові завдання щодо ремонтних робіт у шкільних і дошкільних закладах у підготовці до нового навчального року.

Відремонтовано 13 закладів культури на загальну суму 145,4 тис.грн. Зміцнено матеріально-технічну базу закладів культури району на 24,9 тис.грн.

Особлива увага була приділена розвитку і підтримці творчих колективів. Як зазначила начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, творчий потенціал Тульчинського району є унікальним на Вінниччині.

Певні зрушення відбулись і в галузі агропромислового комплексу. Вдалось досягти зростання чисельності ВРХ та збільшення посівних площ по всіх категоріях господарств.

У житлово-комунальному господарстві також виконані всі доручення голови ОДА, проте залишається невпорядкованим облаштування сміттєзвалищ. Іван Мовчан закликав керівництво району і очільників всіх територіальних громад звернути особливу увагу на вирішення цієї проблеми й активніше долучитися до участі в заходах у впорядкуванні своїх населених пунктів.

Досвідом своєї роботи в територіальній громаді присутніми поділився Крищинецький сільський голова Василь Семенюк. Він повідомив, що завдяки участі у різних конкурсах і проектах розвитку територіальних громад за 3 останніх роки їм вдалося залучити 1,2 млн. грн.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський також закликав присутніх працювати в напрямку залучення громад до активної участі в конкурсах проектів та написанні грантів і розповів про результати діяльності обласної Ради щодо напрацювань у питанні впровадження реформи місцевого самоврядування та розробки обласної стратегії розвитку.

– Обласна Рада на чолі з її головою Сергієм Татусяком взяли на себе завдання – проведення просвітницької роботи серед населення і пробудження ініціативи кожного жителя. І сьогодні приємно відмічати результати нашої діяльності. Із 707-ми територіальних громад області 652 прийняли стратегію розвитку своєї території, – зазначив І. Кревський.

Перший заступник голови обласної Ради також повідомив про створення «Регіонального ресурсно-інформаційного центру розвитку громад» при Вінницькій обласній Асоціації органів місцевого самоврядування, який буде надавати консультації та всебічну допомогу у написанні грантів та проектів всім територіальним громадам Вінниччини.

Повернутись Створено: 25 липня 2013 року, 14:23 Переглядів: 1052

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація