Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Творчий вечір-бенефіс народного артиста України Віталія Селезньова зібрав друзів і шанувальників Роздрукувати

10 жовтня в приміщенні Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбувся творчий вечір-бенефіс “Спасибі, доле, за мої дороги” народного артиста України, художнього керівника театру Віталія Селезньова, якого прийшли привітати друзі, близькі, шанувальники, мистецька еліта і громада Вінниччини. Цього року Віталію Селезньову виповнилося 75 років з дня народження.

В урочистостях взяли участь: голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник, представники творчих колективів, молодь, інтелігенція та визначні митці області.

Вечір розпочався із театральної частини. Актори театру продемонстрували глядачам найкращі сцени і постановки, які були опрацьовані під керівництвом Віталія Селезньова. Більшість із зазначених вистав відомі вінничанам своєї мистецькою довершеністю, професіоналізмом і патріотизмом, серед них вистави: “Мазепа”, козацька балада “Назар Стодоля” та багато інших. Виступав і сам ювіляр, який читав вірші. Нагадаємо, що Віталій Селезньов присвятив театральному мистецтву і культурі понад 50 років свого життя.

Після завершення виступів акторів, розпочалась офіційна частина, в рамках якої Віталія Селезньова вітали представники творчих колективів та керівництво Вінницької області. Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав народного артиста України Віталія Селезньова та подякував за віддану, плідну працю задля розвитку української культури і театрального мистецтва. 

- Ви режисер, сценарист і педагог від Бога. Хай Господь Бог дарує вам ще багато років життя, наповнених любов’ю, здоров’ям і творчими здобутками, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради вручив Віталію Селезньову квіти, вітальну адресу, пам’ятний знак і Почесну грамоту Верховної Ради України “за заслуги перед українським народом, за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного театрального мистецтва, багаторічну плідну працю та високу професійну майстерність”.

Повернутись Створено: 11 жовтня 2014 року, 15:22 Переглядів: 1639

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація