23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У  Гнатківській філії центру “Обрій” встановили універсальний інклюзивний спортивно-ігровий майданчик Роздрукувати

Сьогодні  голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав із прийдешніми новорічно-різдвяними святами вихованців Гнатківської філії Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Обрій”.  Головною подією свята стало урочисте відкриття універсального інклюзивного спортивно-ігрового майданчика.

На свято також завітали директор обласного центру “Обрій” Світлана Демко, голова Томашпільської районної ради Дмитро Коритчук, заступник голови районної ради Лариса Нароган, заступник голови райдержадміністрації Наталія Бандиш та Гнатківський сільський голова Микола Басараба.

- Ми із вами вже не один рік працюємо разом, багато вихованців закладу виросли на моїх очах, - сказав Анатолій Олійник під час виступу. - Ваш колектив, всі діти, якими ви опікуєтеся, батьки вихованців, це велика дружня сім’я. Гнатківський реабілітаційний центр такого типу, який працює в сільській місцевості - єдиний в Україні.

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що у планах на 2018 рік облаштувати біля встановленого інклюзивного майданчика ще спортивну площадку та стадіон.

Реалізація проекту щодо створення інклюзивного спортивно-ігрового майданчика для громади села Гнатків стала можливою завдяки виділених коштів з фонду 14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області та коштів партнерів проекту. Загальний бюджет проекту склав 223 300 грн.

Подібний спортивно-ігровий майданчик є першим інклюзивним майданчиком на території Томашпільського району та одним із перших у Вінницькій області. 

Інклюзивний майданчик складається з ігрового комплексу “Казковий замок” для дітей з обмеженими функціональними можливостями та дітей, які не мають вад,  каруселі з пандусом, двосторонній тренажер для ніг “Степпер” та спортивні бруси.

Зі святом вихованців закладу також приїхали привітати працівники Центру кіномистецтв та культури “Кіно-Поділля” та влаштували для дітей справжнє свято. Артисти виступили з інтерактивною програмою “Подоляночка і Святий Миколай”, під час якої діти мали можливість  переглянути цікаві мультики і пограти в різні ігри.

Окрім цього, солодкі подарунки до новорічних свят отримали також вихованці Вапнярської філії центру “Обрій”, де виховується 20 дітей.

Повернутись Створено: 22 грудня 2017 року, 19:18
Оновлено: 22 грудня 2017 року, 19:30
Переглядів: 1215

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація