Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У 2013-му Чечельниччина в соцсферу вклала 5 мільйонів, у 2014-му планує 12-ть Роздрукувати

Згідно зі звітом голови Чечельницької райдержадміністрації Миколи Качинського, усі доручення облдержадміністрації в районі виконано в повному обсязі. Очільник району доповідав про результати роботи 5 лютого у присутності голови ОДА Івана Мовчана, заступників голови обласної Ради Ігоря Кревського та Наталії Солейко, заступників голови ОДА, керівників окремих управлінь і департаментів, представників Громадських рад при облраді та ОДА, адміністративно-господарського активу району.

М.Качинський повідомив, що на зміцнення матеріально-технічної бази об’єктів соціальної сфери було залучено не тільки бюджетні, а й позабюджетні кошти. Для прикладу, 830 тис. грн. територіальні громади отримали в рамках укладених соціальних угод, 1,6 млн. грн. спрямували в згадану сферу місцеві сільгоспвиробники. Загальна сума вкладень – понад 5 млн. грн.

Як зазначив голова РДА, у поточному році на ремонти та впорядкування різних об’єктів заплановано витратити 12,8 млн. грн. Зокрема, на освіту – 1,8 млн. грн. (було 1,5 млн. грн.), охорону здоров’я – 580 тис. грн. (було близько 2 млн. грн.), культуру – 1,7 млн. грн. (було 790 тис. грн.). Крім того, районна влада заклала в бюджет витрати на дороги – 3 млн. грн. та на водопостачання – 1 млн. грн.

М.Качинський пояснив, звідки район братиме такі суми. Так, 6,5 млн. грн. є у районному бюджеті у вигляді вільного залишку, 1,6 млн. грн. планують залучити в рамках соціальних угод, решту – через субвенції та позабюджетні надходження.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, підсумовуючи звіт чечельницького голови, зауважив, що це приклад колективної злагодженої роботи.

– Я хочу подякувати всім причетним до цього за труд, розум і кошти, вкладені в спільну справу. Чечельниччина – найвіддаленіший район, сюди раніше рідко заїжджало обласне керівництво. Але тут показали, що власною ініціативою можна досягти багато, – резюмував І.Кревський.

Повернутись Створено: 6 лютого 2014 року, 17:43 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація