23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У 2013-му Чечельниччина в соцсферу вклала 5 мільйонів, у 2014-му планує 12-ть Роздрукувати

Згідно зі звітом голови Чечельницької райдержадміністрації Миколи Качинського, усі доручення облдержадміністрації в районі виконано в повному обсязі. Очільник району доповідав про результати роботи 5 лютого у присутності голови ОДА Івана Мовчана, заступників голови обласної Ради Ігоря Кревського та Наталії Солейко, заступників голови ОДА, керівників окремих управлінь і департаментів, представників Громадських рад при облраді та ОДА, адміністративно-господарського активу району.

М.Качинський повідомив, що на зміцнення матеріально-технічної бази об’єктів соціальної сфери було залучено не тільки бюджетні, а й позабюджетні кошти. Для прикладу, 830 тис. грн. територіальні громади отримали в рамках укладених соціальних угод, 1,6 млн. грн. спрямували в згадану сферу місцеві сільгоспвиробники. Загальна сума вкладень – понад 5 млн. грн.

Як зазначив голова РДА, у поточному році на ремонти та впорядкування різних об’єктів заплановано витратити 12,8 млн. грн. Зокрема, на освіту – 1,8 млн. грн. (було 1,5 млн. грн.), охорону здоров’я – 580 тис. грн. (було близько 2 млн. грн.), культуру – 1,7 млн. грн. (було 790 тис. грн.). Крім того, районна влада заклала в бюджет витрати на дороги – 3 млн. грн. та на водопостачання – 1 млн. грн.

М.Качинський пояснив, звідки район братиме такі суми. Так, 6,5 млн. грн. є у районному бюджеті у вигляді вільного залишку, 1,6 млн. грн. планують залучити в рамках соціальних угод, решту – через субвенції та позабюджетні надходження.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, підсумовуючи звіт чечельницького голови, зауважив, що це приклад колективної злагодженої роботи.

– Я хочу подякувати всім причетним до цього за труд, розум і кошти, вкладені в спільну справу. Чечельниччина – найвіддаленіший район, сюди раніше рідко заїжджало обласне керівництво. Але тут показали, що власною ініціативою можна досягти багато, – резюмував І.Кревський.

Повернутись Створено: 6 лютого 2014 року, 17:43 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація