23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У 2014-му продовжиться Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» Роздрукувати

У 2014 році відбудеться Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування». Про це повідомили в Департаменті регіонального розвитку та проектного управління Мінрегіону України.

Протягом 2012-2013 років Конкурс вже впроваджувався як пілотний проект Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні».

Днями відбулася спільна нарада із представниками Офісу Ради Європи, представниками асоціацій органів місцевого самоврядування, на якій обговорено питання подальшої співпраці з проведення Конкурсу, термінів оголошення про його початок, умов подання заявок органами місцевого самоврядування, роботи Конкурсної комісії, а також інші організаційні питання.

Довідково: Конкурс не носить фінансового характеру. Участь у ньому надає можливість органам місцевого самоврядування оцінити поточну діяльність, стан розвитку своєї громади у порівнянні з іншими, набути нові знання та обмінятися досвідом, здобути публічне визнання свого успіху.

Переможців конкурсу 2013 року можна подивитися тут: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=246922872

Повернутись Створено: 10 лютого 2014 року, 14:59 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація