Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

У 2014-му продовжиться Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» Роздрукувати

У 2014 році відбудеться Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування». Про це повідомили в Департаменті регіонального розвитку та проектного управління Мінрегіону України.

Протягом 2012-2013 років Конкурс вже впроваджувався як пілотний проект Центром експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні».

Днями відбулася спільна нарада із представниками Офісу Ради Європи, представниками асоціацій органів місцевого самоврядування, на якій обговорено питання подальшої співпраці з проведення Конкурсу, термінів оголошення про його початок, умов подання заявок органами місцевого самоврядування, роботи Конкурсної комісії, а також інші організаційні питання.

Довідково: Конкурс не носить фінансового характеру. Участь у ньому надає можливість органам місцевого самоврядування оцінити поточну діяльність, стан розвитку своєї громади у порівнянні з іншими, набути нові знання та обмінятися досвідом, здобути публічне визнання свого успіху.

Переможців конкурсу 2013 року можна подивитися тут: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=246922872

Повернутись Створено: 10 лютого 2014 року, 14:59 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація