Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У 2017 році бюджет області виконано на 108,1% Роздрукувати

Сьогодні, 26 січня, голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік», яка проведена під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.

На засідання були запрошені члени колегії облдержадміністрації, голови районних рад, райдержадміністрацій та міські голови міст обласного значення, керівники департаментів, управлінь, установ та організацій ОДА, голови постійних комісій обласної Ради, керівники силових структур та представники засобів масової інформації.   

Виступаючи голова облдержадміністрації Валерій Коровій звернув увагу присутніх на основні досягнення області в різни сферах діяльності. Зокрема, зазначив, що доходи загального фонду бюджету області за 2017 рік виконано на 108,1 відсотків. При плані 6086,5 млн. грн. фактично надійшло 6581,1 млн. грн., що більше на 494,6 млн. грн., у тому числі:

- обласний бюджет виконано на 103,1% планових показників на 2017 рік, додатково отримані доходи склали 28,9 млн. грн.;

- бюджети міст обласного значення – на 105,0%, додаткові надходження -   123,2 млн. грн.;

- бюджети об’єднаних територіальних громад – на 108,3%, додаткові надходження – 44,9 млн. грн.;

- районні бюджети – на 112,1%, додаткові надходження – 145,5 млн. грн.;

- бюджети сільських, селищних і міських рад (міст районного значення) виконані на 115,8%, додаткові надходження – 152,1 млн. грн.

Окрім цього йшлося і про іноземне інвестування. У січні-вересні 2017 року в економіку області іноземними інвесторами вкладено 4,2 млн.дол. США прямих інвестицій.

Інвестиції надійшли з 49 країн світу. Переважна більшість інвестицій       (79,8%) надійшла з країн ЄС – 156,2 млн. дол., з інших країн світу – 39,5 млн. дол. (20,2%). До п’ятірки основних країн-інвесторів входять: Кіпр, Австрія, Франція, Німеччина, Польща.

Вагому частку (53,4%) іноземного капіталу зосереджено у м. Вінниці –   104,5 млн. дол. Також, значні обсяги іноземних інвестицій зосереджено у Козятинському районі – 21,3 млн. дол. (10,9%), Барському – 9,6 млн. дол. (4,9%), Вінницькому – 7,5 млн. дол. (3,9%), Тиврівському – 7,2 млн. дол. (3,7%) та Тульчинському –          6,8 млн. дол. (3,5%).

Про соціально-економічний розвиток Іллінецького району доповідав голова Іллінецької райдержадміністрації Андрій Лисак.

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович поінформувала про основні аспекти реформування медичної галузі.

Також в  рамках колегії було підписано меморандум   про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією, громадською організацією «Вінницький Бізнес Клуб» та Вінницьким національним технічним університетом.

Повернутись Створено: 26 січня 2018 року, 16:02 Переглядів: 649

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація