23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

У 2017 році управління спільної комунальної власності територіальних громад буде реорганізовано Роздрукувати

В рамках засідання робочої групи з питань щодо реорганізації управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області відбулась нарада під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. До складу робочої групи увійшли голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Юрій Яремчук, голова постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Тетяна Редько, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко, начальник відділу приватизації державного майна Регіонального відділення Фонду держмайна України по Вінницькій області Світлана Гуменюк, представник Північного офісу Державної аудиторської служби у Вінницькій області Наталя Сосновська, керівники окремих відділів виконавчого апарату обласної Ради.

- До мене надійшла пропозиція з проханням розглянути питання стосовно доцільності функціонування управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області в такому вигляді як воно зараз, чи можливо внести зміни щодо організації його роботи, чи взагалі ліквідації управління та створенні у виконавчому апараті відповідного відділу, - розпочав засідання Анатолій Олійник.

В ході обговорення мова йшла про оренду приміщень та орендні ставки. Адже управління сьогодні в своїй роботі керується рішенням обласної Ради, яке було прийняте ще у 2001 році, згідно з яким площа орендується за копійки, адже курс долара зріс в три рази, а орендні ставки залишилися на рівні попереднього курсу.

- На основі того рішення було укладено довгостроковий договір на 30 років, де зафіксовано орендну плату, - розповідає Анатолій Олійник. - Згідно з чинним законодавством орендні ставки підвищуються, в тому числі, і за згодою сторін, але якщо одна із сторін заперечує, то це вже справа судового розгляду. І ця ситуація певною мірою заважає управлінню працювати в повному обсязі.  

Анатолій Дмитрович зауважив, що комунальна власність – це основна сфера діяльності та відповідальності обласної Ради.

- Питання щодо оптимізації та вдосконалення роботи управління виникали кожного скликання, тому що, по-перше - змінювалася законодавча база, по-друге – працювали інтереси, як особистостей так і політичних партій, - зауважив голова обласної Ради. -  На Вінниччині напрацьована система оптимальної роботи  з комунальною власністю.

Вінницька область – одна із двох в Україні, яка має в такому вигляді управління.

Анатолій Дмитрович звернув увагу, що питання, які порушувалися на нараді, є показником того, що управління потребує змін і далі в такому напрямі працювати не зможе і не буде.

- Сьогоднішня нарада – це черговий крок до удосконалення роботи наших комунальних закладів, - наголосив Анатолій Дмитрович.

Результатом обговорень стало те, що члени робочої групи протягом місяця будуть працювати над пошуком найоптимальніших шляхів рішення цього питання та нададуть свої пропозиції на розгляд робочої групи. Після чого всі напрацювання будуть запущені в роботу. І вже в першому кварталі 2017 року на сесії обласної Ради начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області виступить щодо шляхів реалізації напрацьованих пропозицій.

Як зазначив Анатолій Олійник, протягом першого півріччя наступного року в управлінні будуть зміни. 

Повернутись Створено: 15 листопада 2016 року, 18:05 Переглядів: 1834

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація