Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

У 2017 році управління спільної комунальної власності територіальних громад буде реорганізовано Роздрукувати

В рамках засідання робочої групи з питань щодо реорганізації управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області відбулась нарада під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. До складу робочої групи увійшли голова постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, заступник голови постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації Юрій Яремчук, голова постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Тетяна Редько, заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко, начальник відділу приватизації державного майна Регіонального відділення Фонду держмайна України по Вінницькій області Світлана Гуменюк, представник Північного офісу Державної аудиторської служби у Вінницькій області Наталя Сосновська, керівники окремих відділів виконавчого апарату обласної Ради.

- До мене надійшла пропозиція з проханням розглянути питання стосовно доцільності функціонування управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області в такому вигляді як воно зараз, чи можливо внести зміни щодо організації його роботи, чи взагалі ліквідації управління та створенні у виконавчому апараті відповідного відділу, - розпочав засідання Анатолій Олійник.

В ході обговорення мова йшла про оренду приміщень та орендні ставки. Адже управління сьогодні в своїй роботі керується рішенням обласної Ради, яке було прийняте ще у 2001 році, згідно з яким площа орендується за копійки, адже курс долара зріс в три рази, а орендні ставки залишилися на рівні попереднього курсу.

- На основі того рішення було укладено довгостроковий договір на 30 років, де зафіксовано орендну плату, - розповідає Анатолій Олійник. - Згідно з чинним законодавством орендні ставки підвищуються, в тому числі, і за згодою сторін, але якщо одна із сторін заперечує, то це вже справа судового розгляду. І ця ситуація певною мірою заважає управлінню працювати в повному обсязі.  

Анатолій Дмитрович зауважив, що комунальна власність – це основна сфера діяльності та відповідальності обласної Ради.

- Питання щодо оптимізації та вдосконалення роботи управління виникали кожного скликання, тому що, по-перше - змінювалася законодавча база, по-друге – працювали інтереси, як особистостей так і політичних партій, - зауважив голова обласної Ради. -  На Вінниччині напрацьована система оптимальної роботи  з комунальною власністю.

Вінницька область – одна із двох в Україні, яка має в такому вигляді управління.

Анатолій Дмитрович звернув увагу, що питання, які порушувалися на нараді, є показником того, що управління потребує змін і далі в такому напрямі працювати не зможе і не буде.

- Сьогоднішня нарада – це черговий крок до удосконалення роботи наших комунальних закладів, - наголосив Анатолій Дмитрович.

Результатом обговорень стало те, що члени робочої групи протягом місяця будуть працювати над пошуком найоптимальніших шляхів рішення цього питання та нададуть свої пропозиції на розгляд робочої групи. Після чого всі напрацювання будуть запущені в роботу. І вже в першому кварталі 2017 року на сесії обласної Ради начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області виступить щодо шляхів реалізації напрацьованих пропозицій.

Як зазначив Анатолій Олійник, протягом першого півріччя наступного року в управлінні будуть зміни. 

Повернутись Створено: 15 листопада 2016 року, 18:05 Переглядів: 1885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація